Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak (hazudjak) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak (hazudjak) a lánynak akit szeretek, miért kell mellőznie a jövőben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel évek óta nagyon jóban vagyok. Egy suliba jártunk, majd a befejeztével is tartjuk heti szinten a kapcsolatot személyesen is, de leginkább facebookon. Nemrég más szemmel kezdtem rá nézni, beleszerettem de nem mondtam el neki. Mert reménykedtem, hogy valami miatt majd szakít a barátjával. Azonban most összeköltöznek. Nagyon összezuhantam érzelmileg és most ki kell hevernem ezt a dolgot. De az nem megy úgy, ha folyton vele lógok, az lenne a legjobb ha egy időre szüneteltetnék vele mindennemű kapcsolatot. Hogyan adjam ezt be neki úgy, hogy ne mondjam el az igazságot? Konkrét, hihető és jó kifogások kellenek.

2014. okt. 21. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
El kell menned a frontra
2014. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én igazából megmondanám neki az igazat (kicsit többet érzel már iránta és úgy érzed kicsit jobb lenne, ha egy ideig nem beszélnétek).

Az hatásos is lenne. Meg fogja érteni.

2014. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2-essel, legjobb az egyenes út. Lehet ő is érez valamit irántad, ha eddig nem tudtad levakarni magadról. L
2014. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne mondd meg neki, ez a jó döntés. Ha vmi kifogás kell, mondd azt hogy találtál egy lányt akivel kezdenek alakulni a dolgok.
2014. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom elmondani az igazat, mert lehet kellemetlenül érezné magát és ő építene fel egy falat közöttünk. Akkor már inkább én, azt könnyebben elviselem. Nagyon szeretem. Nem akarom elveszíteni őt mint barátot. És nem is akarom felbolygatni az életét most, hogy 1 napja lakik együtt a barátjával. Utolsó köszi, gondoltam rá. De túl sok a közös ismerősünk, hamar lebuknék.
2014. okt. 21. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban szerezz egy másik lány társaságot. Vagy nem lányt, ha az nem jön össze. Ismerkedj valójában, szerezz más barátokat. Ha tenni nem akarsz semmi mást, csak hazudni, akkor mondd azt, hogy lett egy új elfoglaltságod, amit egyszerűen nem tudsz félretenni. Lehet ez akármi, a lényeg, hogy magánjellegű. Pl. rákattantál valami netes hülyeségre, nem ellenőrizhető hobbira. Szerintem ezt megérti. Amúgy is lehet, hogy tud mindent és diszkrét lesz, nem akadékoskodik.
2014. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó köszi! keresek valakit
2014. okt. 22. 14:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hazudtam neki, hogy valakivel megismerkedtem és sok időt fogok vele tölteni a jövőben. Ma átjött hozzám mert tudja, hogy hazudtam és attól félt, hogy beteg vagyok. Ezért el kellett mondanom mi a szitu és miért kell egy kis szünet. Fél óráig sírt, mert nem akar elveszíteni, de ha nekem ez segít, akkor legyen. Ma félig meghaltam.
2014. okt. 23. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!