Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom feladni, de amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom feladni, de amikor ráírok úgy érzem, hogy zavarom, pedig azt mondja nem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 22:10
 1/9 A kérdező kommentje:
15/F
2014. okt. 22. 22:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Téged zavar.
2014. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a megérzésedre
2014. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsi az önbizalmad, ezért érzed úgy hogy nem is akar téged, nem kiváncsi rád. Bízz magadban, és bízz a lányban is jobban.
2014. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele... látom hogy fent van, tökre örülök, megnyitom a chatablakot, el is kezdenék írni, de eszembe jut hogy ó biztos valaki mással beszélget én meg tuti zavarnám...úgyhogy addig vacilálok amíg kilép... valószínű nincs túl sok önbizalmunk..:/ de nyugi ha nem bunkó a csaj akkor nem fogja azt írni hogy "kopj le" vagy hasonló...szerintem nyugodtan írjál rá, csak lesz valami:) ne legyél olyan keta mint én:D

14/l

2014. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak zavarban van ő is, esetleg próbálja az érzelmeit palástolni, viselkedni, visszafogni magát, ezért látszik így.


De azt is el tudom képzelni, hogy egy beképzelt kis liba, akinek minden ujjára jut egy kis fiúrajongó.

2014. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ő miért nem keres engem, mert ez több mint barátság. :/

Köszönöm a válaszokat, 5.-nek igaza van, ez van velem is :/

2014. okt. 22. 23:39
 8/9 anonim válasza:
szerintem nem zavarod mármint ha nem mondtál neki semmi olyat amiért haragudhatna akkor bátran írj neki. egyszer nekem is udvarolt egy srác neten keresztül és bár nem jött be nekem sosem koptattam le udvariatlanul mert rendes volt és jól elbeszélgettünk..azóta is jóban vagyunk :)
2014. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Általában mi lányok nem szeretünkk ráírni a fiúra mert úgy gondoljuk hogy a fiú majd azt hiszi hogy nagyon nyomulósak vagyunk . Legalábbis én így vagyok vele. 14/L
2014. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!