Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné feladni érte?

Figyelt kérdés

Jó ideje MMA-zom, és a barátnőm választás elé állitott, hogy vagy járok edzésre, vagy pedig őt választom. Mivel sokszor van olyan, hogy versenyen elvernek, vagy esetek többségében edzésen, nekem ez már szinte életem egy része, és nem nagyon akarom feladni miatta. De 1 hete ezen agyalok, hogy mi legyen, fontos ez nekem, hisz a sport, mozgást,fittségemet ez adja.

Nos ti hogyan vélekedtek erről ?



2014. márc. 18. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1) mi a rák az az MMA?

2) ha a sport fontosabb dobd a nőt, én elkapom;)

3) ha a nő fontosabb, hagyd az MMA-t, és keress más mozgást/sportot.

2014. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
őszintén szólva én megértem a csajodat, hogy nem szereti ha állandóan bevert fejjel lát... Van száz más sport amitől fitt lehetsz anélkül, hogy összekócolnák a fogaidat.
2014. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A lány elve úgy szeretett meg hogy MMA-tál. Ha ez miatt választás elé állít akkor NEM ŐT kell választanod. Mert most ez nem tetszik neki később más számodra fontos dologról kell lemondanod.

Keress egy olyan lányt aki elfogad a szertett sportoddal, hobbidal, barátaiddal együtt.


Amúgy MMA = Mixed Martial Arts

2014. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 MMA az a ketrecharc.

#2 Azért annyira nem vernek agyon, nem kell mindent a filmekből elhinni, hogy mennyire durva. Jó volt egy-kétszer, hogy lila volt a szemem, de olyan hogy a fogaimat kiverték volna olyan nem volt. És úgy érzem ha sikeres akarok benne lenni, igen is tűrni kell a fájdalmat és ennek ára van.

2014. márc. 18. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok, azt azért még hozzáteszem, hogy aggodalomtól függetlenül, az ilyen zsarolás péklapátért kiállt.
2014. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 Ő maga mondta milyen "menő", hogy MMA-zom gy nem értem most miért akar ennyire eltávolítani tőle. Nem értem a nőket, én eddig odáig jutottam, hogy életem egy részét most egy kapcsolat miatt nem fogom feladni, hisz ha ő itt hagy a sport nem fog. :)
2014. márc. 18. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

És igazad van. Alapból az gáz, hogy zsarol. Barátnőd lehet még 100 is, viszont az MMA-t mivel pótolod? Elmész búvárkodni? És ha az sem tetszik neki? Szóval hol a határ és mennyit adsz fel magadból?

2014. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó kérdés, hogy mit csinálnék. Eddig azt áldoztam fel, hogy esti futásokat hanyagolom, konditerembōl heti 4 bōl csak lett. Mást nagyon nem tūrök el.
2014. márc. 18. 16:17
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:

Az MMA-t válaszd, hidd el nekem később megbánod ha nem. Inkább azon kellene gondolkodni, hogy szükséged van-e egy olyan lányra aki arra kényszerítene, hogy feladd miatta életed egyik meghatározó pontját, ez egy életforma. Nincs joga ilyet kérni tőled!

26F

2014. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:
UI: vagy elfogad így vagy keress más lányt, olyat mondjuk akivel egy a világnézetetek, mert ez a csaj nem hozzád való, keress szintén aktívan sportoló csajt, aki életének szintén fontos eleme ez a dolog.
2014. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!