Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsara lenne szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsara lenne szükségem. Alakulnak egy lánnyal a dolgok, de nem meri feladni a függetlenségét. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel 3 hónapja ismerjük egymást, most még csak összejárunk néha éjszakánként, de én többet szeretnék tőle és ezt ő is tudja. A lány 27 éves és három éve volt egy 7,5 éves kapcsolata, amiben sokat szenvedett. Azóta megszokta függetlenségét és már egy hónapja megy a huzavona, hogy akkor elkötelezze-e magát mellettem. (Ő ilyen tipikus, ha egyszer igent mond, akkor azt hosszú távon gondolja) A gondom az, hogy már most is "megkötöttem" a kezét, olyan szinten, hogy tudja, hogy ha bárki mással kezdene valamit, akkor engem elfelejthet. Viszont vagyok neki annyira fontos, hogy ezt tiszteletben tartsa, habár amikor a közös jövőnkre kerül a téma, mindig dilemmázik, hogy működne-e köztünk, nem-e lenne rossz vége, stb és hogy emiatt kéne feladni a függetlenségét. (Amit részben már így is megtett) A kérdésem az, hogy engedjek-e neki és mondjam azt, hogy tombolja ki magát még, aztán fordítsuk komolyabbra a dolgokat, ami persze nekem nem esne egyáltalán jól. Vagy ezzel azt érném el, hogy úgy érezné, hogy később is bármikor össze feküdhet mással? Vagy csak adjak neki még időt és várjam meg nem áll készen?

2014. jan. 29. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, én is nehezen mentem bele ebbe a mostani kapcsolatomba, mert előtte volt egy 3 évig, és az szörnyű volt...
2014. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még nem akar elköteleződni, viszont laza kapcsolatban lenni veled, azt igen. Ezt nem úgy értem, hogy másokkal is flörtölne, vagy találkozgatna, de úgy látszik jól érzi magát a bőrében, nem akar elköteleződni komolyabban.

Ha nagyon szereted, vagy nagyon vonz, és van türelmed várni arra, hogy ne csak "összejárjatok néha éjszakánként", akkor adj neki valamennyi időt. Ha ő nem vágyik többre annál, ami most van, akkor az is lehet, hogy csak a szex miatt van veled.

2014. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, én is nehezen mentem bele ebbe a mostani kapcsolatomba, mert előtte volt egy 3 évig, és az szörnyű volt...
2014. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszöni a választ. Igen szeretem és vonz annyira, hogy tudjak érte még várni. Nem hinném, hogy csak a szex miatt van velem, mert már bemutatott otthon a családjának is, meg közös programokat csinálunk és rengeteget beszélünk. Csak nem szeretném, ha kihasználna.
2014. jan. 29. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
egy szóval nem írtad a kifejtésben, hogy programokat is csináltok, és bemutatott a szüleinek, szerintem ez nem ugyanaz mint a "csak összejárunk néha éjszakánként"...
2014. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jogos, ez kimaradt. szóval ez a teljes történet.
2014. jan. 29. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, némi fogalomzavarban szenvedsz, kérdező. A függetlenség feladása nem úgy történik, hogy elhatározom, hogy na, ha a fene fenét eszik is, holnaptól nem leszek független. Sokkal inkább úgy, hogy észrevétlenül besétálok a csapdába, és egyszer csak azon kapom magam, hogy hú, az anyja köcsögit, nem akarok senki mást, csak a páromat.
2014. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm miquel
2014. febr. 1. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!