Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon szomorú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szomorú vagyok, hogy nem találom a másik felem. És úgy érzem, hogy nem is fogom. Jó döntés volna feladni mindent és meghalni?

Figyelt kérdés

Mindenem megvan, elismert vagyok, tisztelnek, sokan szeretnek, de nincs meg a másik felem, aki az élet értelmét adná nekem, hiányzik Ő, akit szerethetnék, tisztelhetnék, akiért élhetnék, aki szeretne engem, aki mellettem lenne, amikor bánatos vagyok, aki megölelne, amikor szomorú vagyok, aki a lelki társam. Így hiába van meg mindenem, mert csak így tudnék boldog lenni, ha megtalálnám Őt.

Már nem bírom, úgy érzem, hogy feladom. Szeretnék meghalni.


2014. márc. 14. 20:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ugy kb 16 evesnek tippellek.
2014. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2014. márc. 14. 20:25
 3/29 anonim ***** válasza:
Pedig lassan itt a húsvét.
2014. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
hát nem,de a te életed
2014. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem tudni a nemedet. Ez sem mindegy a lehetőségek feltárásában, megoldás felkínálásában.
2014. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Mosquito-nak igaza van.

Úgy érti, hogy ha egy szép lány vagy akkor nem éri meg mert ő boldoggá tenne, de ha pasi vagy akkor nem érdekli túlzottan a dolog.

2014. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
20 évesen van még időd megtalálni akit keresel, ne add fel. Más a helyzet ha 80 évesen sem találtad még meg, de akkor sem kell azonnal megölni magad. Előbb gondolkozz kicsit
2014. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20 évesen nem kéne önsajnálatra fecsérelned az energiádat. Mondjuk kezdj el élni.
2014. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem számít a nemem.

#7, jó, amit mondasz, de az a baj, hogy valóban kicsi az esély, hogy megtaláljam a másik felem. Mindenki igazolja ezt az állításomat, ha elmesélem a okát.

2014. márc. 14. 20:32
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha neked ennyit ér az életed, akkor sok sikert!
2014. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!