Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok tudtok gyorsan segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudtok gyorsan segíteni? 19\F

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy lány akivel egy gimibe járok,de egy évvel alattam van.Nagyon régóta nézegettem tavaly is egész évben,de idén nyár végén ráírtam,és elkezdtünk beszélni :) Sokat beszéltünk,de valahogy nem lett tali belőle,aztán abbamaradt a beszélgetés is,de egyik nap kb 2 hónapja pont láttam az utcán és hazakísértem :) Utána újra elkezdtünk beszélgetni és egyszer haza is vittem suliból kocsival,mert láttam,hogy gyalog ment haza igazából láttam rajta,hogy örül neki szóval én is nagyon örültem :) Utána ugyanúgy beszéltünk,de nem merem elhívni találkozni (nem azért mert félénk vagyok,hanem nem szeretném ha nemet mondana,mert ez a lány egyszerűen a főnyeremény lenne nekem.) A probléma ott kezdődik,hogy múltkor is akkor indult haza amikor én,és megint el akartam vinni,de azt mondta most nem kell,a másik probléma az,hogy talán egyszer írt rám mióta beszélgetünk :/ amúgy nagyon jól el lehet vele beszélgetni,önmagam vagyok amikor beszélek vele.(Mielőtt valaki írná,hogy ronda vagyok vagy hasonló,volt két igazán szép barátnőm már akiket nem csak én tartok szépnek a városban)de természetesen nem járok fehér lóval és nem szőke vagyok :D Na de viccet félretéve Lányok Fiúk arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek mit gondolhat a lány ?? :) engem őszintén szólva nagyon vonz,hogy ilyen titokzatos vagy nem tudom :) Remélem azért van még esélyem a múltkori botlás után előre is köszi a válaszokat mindenkinek ! :) 19\F

2014. okt. 24. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el randira. Ha igent mond akkor sok boldogságot. Ha nemet akkor lépj tovább és él az életet! ;)
2014. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SullaFelix89 ***** válasza:

"Szerintem azt gondolja, hogy lehúztam a balfaxt egy ingyen fuvarral meg jófej voltam vele, de most már lekoptatom mert még elkezd reménykedni a csíra aztán abból csak a baj van." :D


Egyébként is 19 évesen mit keresel még gimiben???

2014. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
0.évfolyam,amúgy nem hinénnem,hogy ilyen,mert nem így ismerem :)
2014. okt. 24. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Te vagy a Norbi??

Ha igen, tudnod kell, hogy én is érzek irántad valamit.

2014. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok :O
2014. okt. 30. 21:04
 6/7 anonim válasza:
OMG ez komoly? :DDDDDD
2014. nov. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Komoly :)
2014. nov. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!