Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyik napról a másikra azzal ált elém, hoy elhidegült tőlem és már nem szeret úgy mint a kapcsolatunk elején. Mit tegyek, hogy vissza kapjam őt, hogy újra érezzen irántam?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Tuti, hogy van valakije.
2009. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegényke!

Valószínű,hogy ez nem most kezdődött nála,ha már összeszedte a bátorságát,és szólt.


Mióta vagytok együtt?

2009. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 éve lett volna augusztusban.
2009. júl. 5. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnos úgy tűnik elúszott. Ha bármi gáz van, mondjuk haragszik valamiért, esetleg veszekedés meg ilyenek azt vissza lehet hozni ha attól függetlenül szeret. De ha őszinte volt akkor ez menthetetlen, és becsüld meg h eléd állt és megmondta. Velem is volt már hasonló, hidd el rosszabb az ha sajnálatból lenne veled.
2009. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah és még valami, ilyenkor általában minden egyes visszahódítási kísérlet messzebb sodorja tőled, én beleestem ebbe a hibába,és addig jutottam hogy nagyon meg utált, és szóba sem áll velem. Persze nem biztos h nálad is ez lenne, de általában így van.
2009. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem,mert ha 10 éve együtt vagytok,szerintem akkor még van értelme helyrehozni.Belőle se fog ám 10 év nyomtalanul eltűnni.Szerintem itt még van esély.Lehet,hogy csak hiányzik neki az eleje.Amikor még izgalmas volt.Kezdjetek el megint randizgatni,vagy menjetek egy kis időre külön,hogy át tudjátok gondolni a dolgokat.Szerintem ez itt még nem feltétlenül a vég.


Sok sikert!

2009. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy esélyt még adjatok magatoknak,de ha nem megy,akkor az előttem válaszlóra hagyatkoznék...minden kísérlet messzebb sodorja.
2009. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
NE akard visszakapni! Én is megpróbáltam visszahódítani a volt barátnőmet, mert a szakítás után is elég jóban voltunk, és gondoltam, hátha lehet még valami, de csak elijesztettem magamtól, már nem veszi fel a telefont, ha hívom, letiltott msnen is, meg minden.
2009. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is egy 10 éves kapcsiba vagyok, és mivel nem megy úgy ahogy szeretném inkább otthagynám a barátomat. Úgy érzem menthetetlen, másként gondolkozunk, a fontossági sorrend más a fejünkben, és igy nem lehet rá életet építeni. Már ezerszer megpróbáltam helyrehozzni, mindent bevetettem, én is próbáltam változni, nem megy. Megszokásból nem érdemes együtt lenni, az évek meg mennek. Szerintem nálatok is biztos van valami hiba és nem akarja a lány feláldozni az életeteket rá. Viszont ha igy kimondta, szerintem van kihez mennie, vagy nagyon erős személyiség. Vagy lezárod és mást keresel, vagy megpróbálsz változtatni azon, ami miatt nem megy.
2009. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én azt mondom nincs minden veszve!

De egy valamit mindenki elfelejt!Egy kapcsolat két részből áll ugye!Oké a lány szolt hogy kicsit fakultak az érzelmei,ez tényleg tiszteletre méltó!

Én azt mondom hogy mikor együtt lesztek akkor elevenítsétek fel a múltat!Hogy ismertétek meg egymást!Milyen volt az első két év vagy hónap!Próbáljatok csak a szépre emlékezni!Ez nekem már sokszor bevált!Ha sikerül akkor ö is átéli majd a múltat veled együtt és érezni fogja újra amit akkor érzett irántad!

De ne engedd el semmikép,mert ha elengeded akkor utána lehet sose fog visszamenni hozzád!

Ha ez nem sikerül akkor tedd fel neki a kérdést hogy mi az ami hiányzik neki,mi az amire vágyik!

és ha elmondta akkor igyekezz őket teljesíteni,hogy lássa mennyire fontos ő neked!

2009. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!