Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnam kiverni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam kiverni az exemet a fejembol?

Figyelt kérdés
Mar kb. 3-4 honapja szakitott velem az exem mikor szakitott elmondta hogy mindvegig csak kihasznalt mert csak a volt baratnojet akarta feltekennye tenni velem ami be is jott neki en meg mindig csak a sracra tudok gondolni mar nagyon regota szeretem mit tegyek hogy ne gondoljak tobbe ra hisz mindenap latom ot a suliban tanacsokat kerek.....

2014. okt. 28. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
egy uj kapcsolat segitene
2014. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia.

Felejtsd el ezt a fiút. Beismerte neked, hogy csak kellék voltál, semmi több.

Nő vagy, ne érd be egy ilyen fiúval jobbat érdemelsz nála.

A suliban pedig próbáld meg lefoglalni magad a barátnőiddel és ne is gondolj arra fiúra, ha véletlen szembe mész vele akkor nézd levegőnek, nézz át rajta.

2014. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
atneznek rajta ha nem lenne velem egy osztalyban iden kerult at az osztalyomba de ugy tesz mindha semmisem tortent volna egyszerre tobb baratnoje is szokott lenni es faj egyszer elottem csokoltam meg a bartnojet nemreg es igazabol azt sem tudtam mit csinaljak meg mindig erzek valamit iranta sajnos es addig nem tudok masra megcsak ranezni sem amig o jar a fejembe
2014. okt. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!