Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne legyek feltekeny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek feltekeny az exbaratnojere?

Figyelt kérdés
Mar 2 eve vagyunk egyutt a baratommal sot mar ossze is koltoztunk, azonban elottem volt egy baratnoje masfel evig (nevezzuk Nikinek). Es egyszeruen nem tudom miert de annyira feltekeny vagyok Nikire, mindig vele hasonlitgatom magam ossze, naponta nezegetem az instajat es facebookjat es reszletesen kielemzem minden kepet. Es egyszeruen nem tudok errol leszokni. Kerlek segitsetek!

2014. okt. 28. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Az internetadó majd leszoktat róla.
2014. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Liz* ***** válasza:
Ha már össze is költöztetek szerintem elég komolyan gondolja veled a pasi, és csakis veled! Valószínűleg neki eszébe sem jut Niki, csak te idegeskedhetsz rajta, hogy előtted más lányhoz is erősen kötődött. Szerintem felesleges, azt az időt amialatt Nikit elemezgeted töltsd az időt a pasiddal és legyél azon, hogy minél többet hozzatok ki a kapcsolatból. :)
2014. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ismeros, en is igy vagyok a baratom exevel. tudom, hogy beteges es semmi ertelme, de en is allandoan nezegetem az instajat, blogjat, facebookajat. sot neha osszebujas meg szex kozben is eszembe jut, hogy ot is biztos ugyanigy olelgette stb. nem rudom, miert csinalom ezt, pedig tudom, hogy a baratom engem szeret.. szoval na, megertelek.
2014. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom viták során felhozod, hogy akkor menjen Nikihez jól gondolom?:D
2014. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Liza: koszonom nagyon aranyos vagy es szerintem is igy van de nem a baratom miatt zavar a csaj hanem csak egyszeruen a sajat onbecsulesem miatt akarok betegesen jobb lenni nala :/


17:50-es pontosan es tudom h komolyan gondolja meg h szeret de egyszeruen nem birok leallni. Es nem is attol felek h a baratom nem szeret vagy visszamenne hozza hanem egyszeruen benne van ez a versenyszellem h jobbnak kell lennem nala mindig.


K_Pisti: nem soha :) az o neve nalunk olyan min a HP-bol: akit nem nevezunk neven (szo nem eshet rola mert akkor kikeszulok)

2014. okt. 28. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, ha tartja a lánnyal a kapcsolatot akkor egészséges féltékenység, ha nem akkor meg kicsit bizalmatlan vagy ami nem gond.
2014. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

K_Pisti: egy ideig tartotta aztan mondtam h nem orulok neki es azota nem tartjak a kapcsolatot sot a csaj le is tiltotta mert megsertodott h a baratom engem valasztott helyette.

De amugy nem a baratomba nem bizok inkabb csak vmiert ugy erzem h mindig jobbnak kell lennem nala :/

2014. okt. 28. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. A párod ráadásul bizonyította, hogy nem érdekli a másik csaj. Szerintem egyébként nem gond ha az ember féltékeny az mindig egy kis pluszt ad a kapcsolathoz ( nyilván nem a beteges féltékenységről beszélek).
2014. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!