Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, vagy csak idióta? Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt mondta a párom, hogy a nővére lenne a tökéletes nő neki, ha nem a nővére lenne... ti mit gondoltok erről a mondatról, mit szólnátok hozzá ha ilyet mondana a párotok?
2014. okt. 27. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
WTF, SISTER FÁKÖR LOLOLOLOL
2014. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ő lenne neki a tökéletes nő, de én lennék neki a tökéletes férfi, nincs ebben semmi probléma. (WT)F/21
2014. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem esne jól, de nem lennék féltékeny.
2014. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:

semmit

esetleg megkérdezném ,hogy mi a jó fene baja van velem úgy mégis

2014. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez szívás kedves:DD Nyugi, nekem nem kéne a pasid:D
2014. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most ezért miért legyek féltékeny? Komolyan. A testvéréről van szó, én az öcsémről mondtam azt hogy ő a leggyönyörűbb kisfiú. Az embert az érzelmei kötik a rokonaihoz ha meg pláne jól is néz ki :) Nyilvan nem akar vele összejönni.
2014. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Buford Tannen ***** válasza:
Te meg mondjad neki hogy számodra az öcséd/bátyád lenne az ideális férfi
2014. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csak dicsérni akarta, hanem konkrétan dugná ha nem lennének rokonok, akkor kicsit bizarr. Nem kérted meg, hogy fejtse ki kicsit bővebben, amikor mondta?
2014. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha tizen éves, akkor megértem.

A kislányok is először az apjukhoz akarnak feleségül menni ovis korukban. A fiúk meg az anyjukat imádják. De ez lehet más közeli női rokon, akivel szoros a kapcsolat.


Ha meg már huszon éves...Akkor jó bunkó, hogy ezt a párjának mondja. Helyedben elmagyaráznám, hogy megbántott. Féltékeny ne legyél. Nincs értelme. Viszont sosem jó, ha egy kapcsolatban a párunkat össze hasonlítgatunk másokkal. Pláne, ha az illető még hallja is.

2014. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!