Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akarhat valami és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valami és ha igen miért hanyagol?

Figyelt kérdés
Szóval 1 éve találkoztam egy lánnyal egy "táborban"(vagy inkább már nővel) már 22 éves,akkor én 16 éves ő 21,én elég önbizalom hiányos és visszahúzódó srác vagyok,szóval majdnem minden nap egy ágyban aludtunk,de semmi több,majd a tábor után majd 3/4 évig beszélgettünk és mindig kicsimnek vagy édesemnek hívott,próbáltam közeledni hozzá de azt mondta hogy fiatal vagyok még és nem akar belőle gondot,és egy idő után hanyagolni is kezdett nem írt és nem is írt vissza,majd az idei táborban is elég rendes utalásokat kaptam,de ismételten hanyagolt a tábor után,szerintetek?

2014. okt. 28. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos nem akar hisztit hogy összejött egy nála 5 évvel fiatalabbal, meg azért ez tényleg nagy külömbség
2014. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi komolyat nem akar. Amikor tábor van és együtt vagytok, akkor jó vagy neki, mert van kivel "szórakozni", stb., aztán utána visszatér minden a rendes kerékvágásba és sz*rik rád (bocsi a kifejezésért). Plusz, tényleg nagy a korkülönbség, főleg ebben a korban és a nő javára. Tehát nem hiszem, hogy komolyan vesz Téged. Inkább lépj tovább és ne őt "kergesd", keress egy hozzád illő lányt, aki nem használ ki.

18/L

2014. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!