Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akarhat tolem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tolem?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,aki nagyon tetszik,de van baratnoje.(2evesek lesznek)Mar egy ideje folyamatosan beszelunk ha nem szemelyesen akkor neten.Volt, hogy arrol meselt nekem, hogy nem erti a baratnojet,mert nem foglalkozik vele ,mindig csak o szaladgal hozza.Meg csak azert van egyutt vele mert szereti.Most is 3 naposon volt es a csaj nem ment le hozza fontosabb volt neki egy buli.....

Velem a srac flortol,eleg egyertelmu jeleket kuld felem (pl. Mondtam neki h normalis pasit szeretnek es erre o hogy akkor muszaly normalisnak lennie,meg olyanokat hogy nem birna ki mellettrm ha egyedul lennenk stb.)O kezdemenyezet 3 puszit.Ezert nem is ertem hogy mit akarhat tolem ha mar baratnoje van.

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat:)


2014. okt. 6. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész konkrétan kérdezz rá! Nem haragudhat meg érte!
2014. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"csak azert van egyutt vele mert szereti."


ez általában így szokott lenni, ha valakinek párja van.

de lehet, hogy manapság már old-schoolnak számít.

2014. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!