Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért halogatja, hogy összejöj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halogatja, hogy összejöjjünk? Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel szeretjük egymást, de már 4 hónapja halogatja ,hogy összejöjjünk. Nem volt még szex, csak néha kavartunk, meg sokat lógunk együtt. Van egy másik srác aki bejönne nekem, és próbálkozik is ,de nem tudom ,hogy komolyan gondolja e ezt az egészet, mert halogatja már régóta ,hogy összejöjjünk végre. Nem mnodja meg, de szerintem nem csípnek a szülei. Mit csináljak?

2014. okt. 31. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy ő is többet szeretne? Lehet, hogy csak a kavarásig voltál jó neki... Ha meg a másik pasival kölcsönös a vonzalom, akkor miért nem jössz össze vele?
2014. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a halogatás azt jelentheti ,hogy nem gondolja komolyan? Lehet ,hogy elszalasztom ezt a másik srácot, ráadásul neki sem kellenék.
2014. okt. 31. 18:58
 3/3 Oleffin válasza:
Pfúú, de ismerős a szitu .. válassz amellett a srác mellett akin jobban látszódik ,hogy akar téged. Én is fülig belezúgtam valakibe, de egyre jobban bejött egym ásik pasi, hülye voltam, egyébként totál ugynezt csinálta, halogatta , aztán kiderült ,hogy nem is kellek annyira neki, mire észbe kaptam a másik srácnak már lett barátnője, így faképnél maradtam. Válaszd azt akinek jobban kellesz.
2014. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!