Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol valljak neki szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol valljak neki szerelmet?

Figyelt kérdés

Először is mindenképp élőben tervezem, mert nekem szerintem élőben sokkal könnyebben menne mint facebookon.

Már kicsit több mint egy éve szerelmes vagyok egy lányba, és egy évig legjobb barátok voltunk, de mostanra kicsit úgy érzem, mintha elhidegülne tőlem (kb. két hónapja), vagy kevesebb ideje van rám. Én pedig már egy ideje próbálom összeszedni a bátorságomat egy vallomáshoz, hogy lehessen köztünk több is mint barátság, és hogy ne szakadjon meg végleg a kapcsolatunk. Csakhogy nincs semmi jó helyszín ötletem ahol elmondhatnám neki. Tudtok erre alkalmas helyet?



2014. okt. 31. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Boráros tér, Balaha, Népszínház utca, Kaziczy utca, ha szereted az IGAZI izgalmakat! :D
2014. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondd, neki, hogy szereted. Ennyi. Nem kell semmi körítés.
2014. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább mutasd ki, hogy többet szeretnél.
2014. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hívd el párszor találkozgatni, utalj rá hogy fontos neked akár szóval is. Legyél vele kedves,közvetlen.. Csináld ezt egy ideig, majd egy kis idő múlva mindjárt (itt a tél) hívd el karácsonyi vásárba és ott mond el neki,hogy nagyon fontos neked, és ott valld be neki azt amit érzel iránta. Ha egy kicsit is bejössz neki, és eltudna többet képzelni veled rögtön a karjaidban lesz. Ha meg nem tudna akkor a korábbi kedveskedések között szülni fog, hogy ő csak barát akar maradni, így ha te is a barátja akarsz maradni azt tudod majd mondani, hogy nem akarsz többet csak félreértett.
2014. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:D

#2 úgy is terveztem, hogy azt mondom, hogy "szeretlek", csak a helyszín nincs meg

#3 hát igazából nyár óta próbálom neki kimutatni (kisebb nagyobb sikerrel) de érzem, hogy ha nem mondom neki, ő nem fog lépni, mert ilyen típus

#4 igazából mindig így viselkedtem vele ahogy leírtad, a karácsonyi vásár nagyon jó ötlet lenne, de nekem mindenképp minél hamarabb kell elmondanom, úgyhogy valami most aktuális hely kéne

#1 nem feltétlenül ilyen helyekre gondoltam, mert nála nem nagyon működik a menjünk csak úgy sétálni program (általában valami boltba/gyorsétterembe/kávézóba szoktunk menni)

2014. okt. 31. 23:02
 6/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: pedig ezek tök király helyek, főleg hétvégén éjszaka 11 után! :D Olyan izgalmak várnak hogy sose felejtitek el és örökké együtt lesztek! A Király utcát kihagytam bocsi! :)
2014. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hűvös van már a piknikezéshez, mindenképpen olyan helyen mond el ahol senki sem zavar.
2014. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#I don't like christmas Igen, szerintem is, gondoltam a sugar shopra is, az tökéletes is lenne, de azt mondta amikor felajánlottam, hogy most nincs ilyenre pénze, de decemberben mehetünk, csakhogy nekem az már kicsit késő, mert közben van konkurenciám is, és nem akarom, hogy bárki megelőzzön.. Valami olcsóbb/ingyenes helyet nem tudsz?
2014. okt. 31. 23:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Vidd el sétálni :)
2014. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy nőt nem érdekel a konkurencia (már ha valódi az a nő) és konkurencia miatt egy olcsó helyen gyors-szerelmet nyögni egy pasinak, csak azért, hogy a konkurencia ha megjeleni akkor mi lesz c. felvonáson.

De az ért lehetőleg ingyen legyen a hely, mert ugyan a konkurenciát le akarod győzni, de egy pohár kávét nem akarsz önmagadtől venni a másik embernek, mert ahhoz már smucig vagy.

2014. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!