Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol valljak neki szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol valljak neki szerelmet?

Figyelt kérdés

Először is mindenképp élőben tervezem, mert nekem szerintem élőben sokkal könnyebben menne mint facebookon.

Már kicsit több mint egy éve szerelmes vagyok egy lányba, és egy évig legjobb barátok voltunk, de mostanra kicsit úgy érzem, mintha elhidegülne tőlem (kb. két hónapja), vagy kevesebb ideje van rám. Én pedig már egy ideje próbálom összeszedni a bátorságomat egy vallomáshoz, hogy lehessen köztünk több is mint barátság, és hogy ne szakadjon meg végleg a kapcsolatunk. Csakhogy nincs semmi jó helyszín ötletem ahol elmondhatnám neki. Tudtok erre alkalmas helyet?



2014. okt. 31. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szóval amig itt hajtod a konkure4ncia elleni cselszövésed, addig konkurens nő szépen elbeszélget az adott pasival, és nem fog neki derogálnia, hogy egy kávé mellett megbeszéljék a vilám amúgy is zűrös dolgait.

Pedig konkurencia még tanácsot sem kért a Gyik közönségétől, hogy mit kezdjen a pasival:D

2014. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
* megbeszéljék a világ
2014. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szóval kedves konkurenciát hajtó egyed, szerelmet akkor vallj bárkinek is ha az szívből jön, és nem a konkurencia miatt.

Ha az érzés valóban ott van.


Ráadásul egy nő sosem vall egy férfinek szerelmet elsőként. Ezt konkurencia már ezer éve tudja:D

2014. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó nhány ember szerintem félreértette a kérdést.
2014. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem, félreértitek, nem a konkurencia miatt akarom neki elmondani, eddig is csak azért nem ment, mert féltem a visszautasítástól, és hogy utána elveszítem az életemből. Még nem jutott eszembe, hogy meghívjam, nem hinném, hogy annyira tetszene neki az ötlet (mert ő ilyen), de végül is megpróbálhatom.

De nekem most helyszín kéne...

2014. nov. 1. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!