Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt, ő is engem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, ő is engem. Hogyan valljak szerelmet?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek!

Én egy 14 éves fiú vagyok és nagyon szeretek egy 13 éves lányt.És szerintem ez kölcsönös! Az egész úgy kezdõdött h beszélgettem a haverjaimmal és õ is a barátnõivel.Kb.3 méterre voltunk egymástól és jól hallottam,azt mondta szeret engem! Még a haverjaim is tisztán hallották.Észrevettem,mindig a közelembe akar kerülni.Ennek nagyon örültem,hisz már én is nagyon régóta szeretem õt,csak ezt nem merem kimutatni,mert kicsit félénk vagyok és nem akarom elb*szni. (Volt már ilyesmi) Azt gondoltam veszek neki 1 merci csokit és szerelmet vallok neki. Szerintetek ez jó ötlet? Am már 3 éve egy suliba járunk.



2014. ápr. 8. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
vallj neki szerelmet, biztos sikered lesz :)
2014. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tőle kérj tanácsot [link]
2014. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,várom a holnapot! :D
2014. ápr. 8. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
mond neki hogy nagyon nagyon szereted, fontos neked, jelenleg téged szeretlek a legjobban stb..
2014. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még meny vissza kisautózni
2014. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
5-ös! Te meg nyelvtan órákra.
2014. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aranyos vagy! :) szerintem holnap mond meg neki! :)
2014. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ne azzal támadd le hogy szerelmes vagy belé csak mond hogy kedveled és sulin kívül is szívesen találkoznál vele. Utána majd jön a többi magától...
2014. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!