Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtettétek el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtettétek el azt a bizonyost?

Figyelt kérdés
Volt egy srác. Persze az egész sztorit leírnám privátban, akit érdekel. Lassan két éve szenvedek. Mondanátok ötletek mi segít?

2014. okt. 31. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írd le nyugodtan privátba, elolvasom és válaszolok.
2014. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne, ird le ha gondolod.
2014. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Volt egy srác, újságot osztott a Nyugatinál. Elvettem tőle egyet, öt perc múlva már nem is emlékeztem rá. Ilyen könnyen elfelejtettem. Te milyen újságot kaptál? Egy mobil előfizetést vagy lakáshitelt varrtak a nyakadba hogy két éve nem tudod elfelejteni?
2014. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondd.
2014. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is!!! :-)
2014. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Drága harmadik kommentelő... Nem találom a poént. Légyszi menj máshova. Köszönöm:)
2014. okt. 31. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem írtál privátot kedves kérdező....
2014. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra a sok infóra amit kiírtál tökéletesen illik amit írtam. 3. voltam! :D
2014. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik...megint!

Menj máshova ahol értékelik a nem létező humorod;) köszi puszi

2014. nov. 1. 00:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy lenne türelmem végigolvasni egy mesét, viszont el tudom mondani, nekem hogy sikerült elfelejteni valakit, aki még 2-2,5 év után is érzelmeket keltett ki belőlem, pedig nem is voltunk együtt, csak csoporttársak az egyetemen és jó barátok előtte vagy 3-4 hónapig. Miután beleőrültem valamivel több mint egy évig nagyon szenvedtem miatta, többször álmodtam vele, első csókról, stb, s egy filozofálós reggelen ahogy hanyatt feküdtem, elképzeltem, hogy a mellkasom közepébe egy pontba gyűjtöm az egész szeretetemet iránta. Koncentráltam erre egy kevés ideig, és kimondtam magamban, hogy ezt a sok szeretetet viszonzásra várás nélkül neki küldöm, azt akarom legyen boldog a jelenlegi párjával. Mert a szeretet "mindent hisz, mindent remél, mindent eltűr... soha el nem fogy". Meg azt, hogy ha igazán szeretem, akkor el tudom engedni, hogy a saját útját járja, velem lehet nem járna olyan jól.

Nem mondom, hogy utána rögtön elfelejtettem, mert még másfél évig heti legalább 3-4 nap találkoztunk, de fokozatosan kevesebbet gondoltam rá, kevesebbszer érzékenyültem el miatta. Pl. ez előtt bármilyen kis viccéből megsértődtem, ezután megtanultam nem venni annyira komolyan és szó szerint amiket mond vagy csinál. Ez után majdnem egy év kellett még, hogy lemondjak arról, hogy valaha visszaállítjuk a barátságunkat, de gondolom, ha nem lettünk volna csoporttársak, és nem lett volna annyira jó barátom az elején, akkor hamarabb sikerült volna, pláne ha kijártam volna más társaságokba.

2014. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!