Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtettétek el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtettétek el azt a bizonyost?

Figyelt kérdés
Volt egy srác. Persze az egész sztorit leírnám privátban, akit érdekel. Lassan két éve szenvedek. Mondanátok ötletek mi segít?

2014. okt. 31. 22:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. :')

Megpróbálok és tényleg köszi:)))

2014. nov. 1. 00:24
 12/12 TheHope ***** válasza:
Én másfél éve elvesztettem a legjobb barátom és az akkori párom is egyben,majd miután szépen padlóra küldött visszament az exéhez (már akkor találkozgattak,mikor együtt voltunk és szakítás utáni hétvégén már ott aludt a gyerek,de sejtettem,hogy ez lesz a vége tekintve,hogy 3 éven át össze akart velem jönni a csaj,de tudtam megbízhatatlan,mert 5x ment vissza az exéhez előtte is),azt nem mondom,hogy nem gondolok rá egyáltalán,de szerintem inkább az hiányzott amit adott mintsem Ő,mivel már undorodom Tőle azért amit tett. Így először tisztázd magadban, azért szenvedsz mert Ő maga hiányzik,vagy csak az hiányzik amit adott Neked (vagy az a boldogság amit mellette éreztél). Az idő szinte mindent begyógyít és bár sokszor nehéz,nem csak Ő van a világon. Még ha most úgy is érzed kilátástalan lenne mással a helyzet az élet egyszer majd úgyis rádcáfol. Fogadd meg,hogy boldog leszel,csakazértis. Én hiszek a karma létezésében és általában a történet a következő: x kirakja y-t, y éveken át sóvárog,szomorkodik,majd hirtelen jön valaki aki mindennél boldogabbá teszi,miközben x élete lefele ível és évek múltán mikor megtudja y mennyire boldog bánja amit tett,de tudja már késő. Ha Ő dobott,felejtsd el,légy boldog,mutasd meg neki,hogy nem Ő a világ közepe. Ha Te dobtad,fogadd el,hogy hibáztál és lépj túl rajta. Viszont ehhez a dologhoz baromi sok idő kell,úgyhogy ne türelmetlenkedj....:)
2014. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!