Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Depresszió lenne? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszió lenne? 17/L

Figyelt kérdés
2 hete nagyon összevesztem a szerelmemmel. Azóta nem eszek, nem alszok, egyfolytában sírok. Volt egy álmom amiben újra jóban voltunk és ahogyan közeledtünk az álom végéhez, egyre bunkóbb lett. Hosszú, derekamig érő hajam van amit évek óta növesztek és az álmomban leakartam vágatni nagyon rövidre annyira magam alatt voltam. Utolsó döntésem lenne a hajam levágatása de még a valóéletben is gondoltam rá. Minden egyes éjszaka vele álmodok, 20percenként arra ébredek fel, hogy forgolódok az ágyban, csupa izzadság vagyok és sírok. Volt, hogy anyukám jött át este a szobámba mert felébredt a hangos sírásomra. Sehol nem érzem jól magam, mindenhol őt keresem, őt látom. Nagyon hiányzik, de dühös is vagyok rá amiért olyan könnyen eldobott magától. Lassan úgy érzem befordulok.

2014. nov. 1. 21:52
 1/6 Buford Tannen ***** válasza:
Nem.Egyenlőre még "csak" szerelmi bánat. Jól magad alatt lehetsz tényleg,még olvasni is rossz :S Sajnálom hogy ezt kell átélned,kívánom hogy minél előbb túl tudj lépni rajta!
2014. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
"Nem éri meg sírni valaki olyan ért aki nem érdemli meg.. Aki pedig megérdemli az soha nem fog sírásra késztetni"... Remelem leesett a lenyeg.. fel a fejjel.. 
2014. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez az az és azt kell sajnos mondanom, hogy lesz még rosszabb is mivel hasonló dolgon estem át és ugyanez volt, de az idővel talpra álltam bár maradtak nyomai.
2014. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát sajnálak de ez van valószínű hogy ez az ilyenkor nagyon érzékenyek a tinik föleg a lányok. próbálj meg tovább lépni vagy vissza szeretni őt. Ezen kívül jár többet a barátaiddal el beszéld meg esetleg szülővel. És neves sokat .

UI.:Biztos szép vagy

2014. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Adok erőt! :)

15/l

2014. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz én is depressziósnak érzem magam 15/L
2014. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!