Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy hogy a párotok nagyon ritkán mondta ki a szeretlek szót? Nagyon fontos számotokra hogy kimondja a másik fél?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, de nagyon ritkán mondom ki, vagy ha ő akkor én is.
2012. jan. 21. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

és megkérdezhetem, miért nem mondod ki?

én így járok a barátommal, de néha annyira vágyom rá hogy kimondja. persze nem mondom neki, mert ez az ő dolga.. de igen, nekem szükségem lenne rá, úgy érzem. (am persze, ritkán azért hallom tőle)

2012. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nazira ***** válasza:
100%
Néha jó hallani de a tettek jobban mutatják így pl nálam nem elvárás.
2012. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt nagyon is, mégse szoktam kimondani hogy szeretlek...nem tudom miért van ez olyan mintha szégyelnénk kimondani és így nem mondjuk. Biztos a férfiak kevésbé mondják ki. Tudom hogy néha neki is jólesne, ha mondja akkor viszonzom, de amúgy ezt meg is beszéltük mi és azt mondta nem zavarja túlzottan, elég ha kimutatom! A kimutatással meg nincs baj ahogy a kapcsolatunkkal sem, szóval szerintem ez ellensúlyozza a szó hiányát.
2012. jan. 21. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokszor kimondjuk egymásnak, és szeretjük is kimondani. De ha ti másképp csináljátok, az nem baj. Ha érzitek is mindketten az a fontos.
2012. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ez a szó el lett csépelve.


Elég egyszer is kimondani, ha közbe a szemedbe néz / szemébe nézel, és érzi a másik, hogy úgy is van.

2012. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor elég egy gesztus is helyette! Én ma a vacsorám mellé kaptam egy simogatást is a nejemtől.
2012. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!