Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki a világ leghelyesebb és legédesebb fiúja, ő 19 éves én meg 16. Szerintem én vagyok a 2.legrondább a Földön, de ő még is szépnek lát és szeretne velem járni. Szerintetek bele menjek? Átverés? Vagy csak kihasznál? Ti mit tennétek a helyembe?

2014. nov. 1. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj bele, különben később megbánod. Ha ki akarna használni, tudsz nemet mondani.
2014. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát...hasonló cipőben járok...írj rám.
2014. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt sose lehet tudni... de kevésbé valószínű, hogy egy ronda lány vonzana egy srácot csak azért, hogy lefeküdhessen vele. De szerintem te túlreagálod az egészet... ha akarsz járni vele próbáld ki, ha nem akkor nem, nem kötelez senki. Na meg ha ki akarna használni, csak észrevennéd előbb-utóbb, és kiszállhatsz.
2014. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kihasznál lol és mégis hogyan?

Elveszi a lakásod meg pénzed?Ja az nincs.

De azért játszuk el a nekem nem viszket a pöcköm de olyan helyes,kedves fiú játékot.

2014. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!