Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Hali bocsi ekezet nelkul fogok irni hat volt egy baratnom, en srac vagyok 4 eve 12 evesen ismerkedtem meg vele, kijottunk osszejottunk, sokszor osszevesztunk minden szaron szakitottunk aztan kis ido mulva mar massal jart utana visszaszereztem utana elveszitettem. Uj tanev kezdodott ugy ereztuk probaljuk meg akkor jartunk is kb 2honapot. Az azelotti kapcsolataink se tartottak 3honapnal tovabb. 2013ban valahogy megint osszejottem vele aztan 2honap mulva azt mondta h nincs ideje ram kidobtam. Lassan negy ev tellik el es nem tudok tovabb lepi. Mit csinaljak? 16/f
2014. júl. 7. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hogy, de muszáj tovább lépned. Annak a kapcsolatnak úgysem lenne jövője ha ennyire nem sikerült összehoznotok eddig sem.
2014. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kismutyesz_ ***** válasza:
Nem vagytok egymáshoz valók. Ne lépj tovább, majd tovább lépsz akaratodon kívül, amikor a sors össze hoz azzal a lánnyal, aki segít túl tenni téged a mostanin.
2014. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Fogalmam sincs hogy csinaljam
2014. júl. 7. 00:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezredjére is újra összejönni abban bízva, hogy most talán tovább tart?hAzt hiszem te is tudod hogy nem fog. Mert én is másodjára jöttem össze a barátommal (13 napig voltunk külön) de a mi kapcsolatunkon látni a javulást. Ez most jobban működik mint előtte, de sokadjára megpróbalni? Nem kellett volna. Azt hiszem úgy léphetsz túl rajta igazán, ha talalsz valaki mást akibe beleszerethetsz. Nyisd ki a szemed! A szerelem ott van körülötted. Akkor fog jönni amikor nem számítassz rá (tapasztalatból tudom). Sok sikert!
2014. júl. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2014. júl. 7. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!