Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy nem? Vagy nem eléggé?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen,aki nekem már május óta tetszik.

Nagyon nehezen lehet hozzá közelférkőzni,mert mindenkivel nagyon távolságtartó (elmondása szerint a sok hátbatámadás miatt),de én akkor sem adtam fel,és 3-4 hónap alatt sikerült jó viszonyba kerülnöm vele.

Persze nyilván ehhez az is kellett,hogy én szimpatikus legyek neki,na meg időközben kiderült,hogy mennyi közös témánk van,milyen jókat beszélgetünk,meg mennyire jól megértjük egymást.

Sokat nevetünk együtt,és van olyan,hogy rámnéz,és érzem?hogy tetszem neki,akar engem,aztán mégsem történik semmi.

Nem tudom,hogy ha tetszek neki,akkor mégis mennyi idő kell még neki?

Ha meg nem tetszem neki,akkor miért viselkedik úgy,mintha bejönnék neki?

Mindketten egyedülállók vagyunk,ő 15 évvel idősebb nálam.

26/N



2014. nov. 2. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyivel idősebb nálad, akkor már csak kezdeményezett volna ha... Nem lehet, hogy párkapcsolatban él? De lehet bír, de nem több.

Igazából ha tetszel neki, szerintem csináld azt, hogy visszafogod magad, kicsit legyél közömbösebb vele pár napig, nézd meg hogy reagál. Mert lehet, látja rajtad, higy oda vagy érte és így már nem vagy kihívás neki. Több verzió nem jut eszembe, esetleg meleg(?).

2014. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kolosszus22 ***** válasza:
Lehet ilyen "40 éves szűz" kategória a faszi.
2014. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem, valamilyen csoportvezetőről, vagy hasonlóról van szó. Ebben az esetben természetes, hogy nem kezdeményez, mert az nem szülne jó vért. Neked kell lépned, megkockáztatva azt, hogy esetleg azt hiszi, hogy mindössze munkahelyi előnyt akarsz kovácsolni a kapcsolatból.
2014. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!