Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta megkezdődőtt az iskola,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megkezdődőtt az iskola, úgy veszem észre, hogy már nem érdekelem annyira a fiút. Tudtok Ötleteket adni, hogy minden olyan legyen, mint régen? L

Figyelt kérdés
Rég rengeteget beszéltünk. Még egy hulló falevélről is órákig el tudtunk beszélgetni (ez csak egy példa). Nem jártunk, mint ahogy most se, de rengetegszer keresett fel, telefonno hivott, lesett az interneten, és amikor felléptem, rögtön rámirt. Érdeklődött irántam. Rengeteget kérdezősködött, és magáról is elmondott mindent. Ahogy megkezdődütt a suli, nagyon ritkán keres, nem érdekelem annyira, nem kérdezősködik irántam, és amikor az interneten is beszélünk, nagyon lassan ir vissza. A tanulással nem lehet elfoglalt, nem szokott tanulni. De csak a hobbija érdekeliMinden nap beszélünk mostanában is, csak keveset. Nem számol be mindenről, és néha elkaptam, hogy hazudott is. Szerintetek ez miért van? (van amikor én is keresem) Már nem minden a régi, sokszor alig találunk témát, amiről beszéljünk. Azért lenne ez, mert túl jól megismertük egymást? Hogy lehetne minden a régi? Mostanában és keresem a legtöbbet. Vajon zavarná? Mondanátok kérlek véleményt? Megy majd a zöld pacsi

2014. nov. 2. 12:03
 1/1 samsam88 válasza:

én azt mondanám, hogy így látatlanba sok dolog okozhatja ezt...

elindult a suli, ugye ez a napja nagyrészét elveszi, így egyszerűen... sajnos rajtad spórol az idejével...

másik gondolat, hogy lehet, ő többet szeretne tőled, de vette a lapot hogy Te nem erre vágysz... így megpróbál továbblépni úgymond.

sok oka lehet... de a legrövidebb út az egyenes... miért nem beszéled meg vele, hogy mi változott... kérdezni nem szégyen, sőt... ezzel kimutathatod, hogy igenis fontos neked...

de így látatlanba, hirtelen... én ezekre, vagy ezek végtelen számú kombinációjára tudok gondolni... :)

2014. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!