Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Lányok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Nemrég rákerestem facebookon az általános iskolás "plátói szerelmemre". Eggyel felettem járt, vékony (nyúlánk), hosszú haj, szép arcú lány volt, akivel viszont nem beszéltem soha. Csak két fényképe van fent, az egyiken úgy néz ki, mint anno, csak már felnőttesebb, a másikon viszont enyhén el van hízva. Ez csak egy érdekes részlet, igazából nincs most túl sok jelentősége.

A kérdés, hogy mi lenne, ha rá írnék, hogy még általános suliból emlékszem rá, és hogy akkor mennyire tetszett (nem hiszem, hogy emlékszik rám, bár eléggé megjegyezhető arcom van)? Szerintetek mit szólna hozzá? Furcsa lenne, vagy ijesztő számára? Az a helyzet, hogy nem vagyok valami előnyös külsejű srác. De talán most lenne nála esélyem...

21/F



2014. júl. 19. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenképpen megér!:)
2014. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja
2014. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ìrj rá nyugodtan:)))))
2014. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én örülnék,ha ilyen üzenetet kapnék. Írj neki nyugodtan!
2014. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindenkutal válasza:

Próba szerencse :)

Én nagyon örülnék ja kapnék egy ilyen üzenetet és nem érdekel a külső ha a belső csodás :)

2014. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!