Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engem is megcsal majd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem is megcsal majd?

Figyelt kérdés
Van egy srác, beleszerettem. Ezzel nincs is baj, csakhogy barátnője volt és kész volt megcsalni őt velem. Én persze elvből elleneztem , hogy legyen valami amig barátnője van. Azóta szakitottak és randiztunk is. Szeretem, de félek, ahogy a régit velem akarta, úgy engem is megcsal mással. Szerintetek belemenjek a kapcsokatba?

2014. nov. 3. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
menj
2014. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű és olyan ember is megcsalhat aki előtte sose csalt meg senkit, emiatt ne utasítsd vissza.
2014. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez még a jövő zenéje. Lehet meg fog csalni, lehet nem.
2014. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volt működőképes párkapcsolat, akkor érthető amiért barátnője mellett mást keresett.

Az már más kérdés, hogy mindezt nem megcsalásként kellett volna felvetnie első alkalommal.

2014. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Én is "megcsaltam" az exem a mostani barátommal- találkozgattunk párszor, mire végül eldőlt, hogy a mostani sokkal jobb választás az exnél.

Előtte se, és azóta se történt ilyen. Ezt a helyzet így hozta, és alapjáraton nagyon nem éreztem jól magam a helyzetben, kb 3 tilosban járós találka után szakítottam is a volt barátommal, pedig semmi sem történt.

Nem feltétlenül kell megijedni. Te jobb voltál, mint a volt barátnő, a kapcsolatuk nem volt felhőtlen, sok lehetőség van, ami kivételessé teheti a helyzetet, és nem kell feltétlenül megismétlődnie.


Szerintem menj bele. Végülis, mit veszíthetsz? Kicsit sírsz, ha mégsem jön össze. De addig legalább lesz ki tudja, mennyi sok boldog, együtt töltött időtök :)

2014. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha gondolod is, hogy megcsalna, akkor is adj neki egy esélyt. Ha szereted BÍZNOD KELL BENNE!!!
2014. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!