Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek a féltékenység és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a féltékenység és a múltja ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékenykedő vagyok, egy pár hónapja alakult ki így betegesen. A párommal egy éve vagyunk együtt és nem tudom félretenni ezeket se az Ő múltját, hogy sok lánnyal feküdt már össze. Mit tegyek, hogy ne viselkedjek igy? Tudom hogy így csak eltaszítom magamtól.

Srácok. Nektek mennyit jelent ennyi nővel? Mindegyik felé éreztetek valamit? Más volt, mikor olyannal csináltátok akiket szerettetek? 17\L



2014. nov. 3. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

ezzel tönkre fogod tenni,mit foglalkozol a múltal,van önbizalamd? Ajánlom figyelmedbe az alábbi videót,kis pszichológia,nekem rengeteget segített.

http://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

http://www.youtube.com/watch?v=vh3zNMTSPy4

2014. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán van. Mindig szebbnek okosabbnak jobbnak hiszek minden lányt, akivel szóba áll:(
2014. nov. 3. 21:58
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszod:) Nagyon intelligens és segítőkész lehetsz a nagybetűs életben is:)

Csak jelzem, nem ijedtem meg:(

2014. nov. 3. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Fejben dől el..csak magadon segíthetsz, más ebben nem tud.


Most veled van, nem ez a lényeg? Kockázatos bízni valakiben, mert pofára eshetünk, de kockázat nélkül nincs nyereség.


Bízz benne, és legfőképp bízz magadban. Tégy meg mindent azért, hogy ne akarjon más lányt..és ennek nem a féltékenykedés a módja.

2014. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezt nem ide. Nem tudom hogyan kell törölni:S
2014. nov. 3. 22:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az a módja, és tényleg én próbálok mindent megtenni, de úgy érzem sok neki.Nem olyan mint rég. Persze a rózsaszín köd elszáll, de ennyire?:(
2014. nov. 3. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem rózsaszín köd. Ez a te személyiséged. Másnál is ugyanúgy elő fog jönni.


Szedd már össze magad.

2014. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
régen rengeteg nővel voltam, volt hogy egy időben többek is. Mikor megismertem a feleségem, eleinte ő is féltékenykedett sokat, voltak más zűrök is, de meg tudtunk beszélni mindent. Jövőre lesz 10 éve, hogy együtt vagyunk és tegnap született a második gyerekünk.(és őt nem csaltam meg). Legyél valamennyire féltékeny, mert (számomra legalább is) ez azt jelzi, hogy fontos vagyok, de ha túl féltékeny vagy akkor máshoz kergeted. Bízz benne, ha félrelép akkor nem őt kerested.
2014. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is lehetnék nagyon féltékeny a barátomra, mert hasonló a helyzet, mint a tieddel. Régebben ő is nagy csajozógép volt, nem sűrűn volt állandó barátnője, volt, hogy több lánnyal kavart egyszerre, de azt mondja, hogy már pár éve ilyen kalandok nem érdeklik, és én hiszek neki. Nálam a "beteges" féltékenységet az oszlatta el, hogy vele ezt őszintén megtudtam beszélni, és ismerem annyira, hogy tudom, hihetek neki. Biztos vagyok benne, hogy nem csal meg. Persze egészséges féltékenység van, de nem ítélem el a múltja miatt. Megértem, hogy téged zavar ez, de nyugtasson meg a tudat, hogy valószínűleg kiélte már magát előtted és stabil párkapcsolatot akar, hiszen 1 éve vagytok együtt. :) Az, hogy minden lányt, aki szóba áll vele jobbnak gondolsz magadnál, önbizalomhiányból ered, de hidd el, hogy neki te vagy a legokosabb, legcsinosabb, stb. lány, ezért van veled. :) Remélem tudtam segíteni. 20/L
2014. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó 2 válaszolónak!:)

Sokat segített:)

2014. nov. 5. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!