Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm három év után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm három év után azt mondja, h kicsi a szerszám, és nem érez semmit, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rosszul esett.

Helyre lehet hozni ezt még.



2014. nov. 4. 02:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
A tiéd sem lesz már nagyobb, ő sem lesz szűkebb, szóval ha élvezni akarjátok a szexet mindketten, akkor keressetek mást. Szerintem egy jó kapcsolat alapja a jó szex.
2014. nov. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az info. Vágjon bele az intim tornába.


Eddig nem volt gond?

2014. nov. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Erre 3 év után jön rá? Tipikus idióta nő....
2014. nov. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Vagy meg zörgette egy komolyabb szerszám és rá jött hogy a tiéd kevés! Azt akarja el érni hogy a bűntudat miatt te lépj ki a kapcsolatból, így nem kell téged szembesiteni azzal hogy félre kefélt! Tudod legjobb védekezés a támadás! Ha valakit manipulálni kell abban a nők első helyen állnak a ranglétrán
2014. nov. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Három év után jött rá,valószínű,hogy már nem szeret,hagyd a francba.
2014. nov. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Rakd s*ggbe, ott szűkebb. Mit képzel magáról? :D amúgy is, forgasd meg benne, használj segédeszközt, ha kell.
2014. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami más problémája van veled csak ezzel takarózik :( Beszélj vele, erről. Kérdezd meg hogy szeret-e még
2014. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Kitalált valami xar ürügyet, hogy szakíthasson, mert már nem szeret. De valljuk be - 3 év után - ez az indok elég nevetséges.
2014. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Ezt csak azért mondja mert meg akar alázni, az én ex-nejemnek ez 10+ év után vált szokásává ezt emlegetni - aztán koppant k. nagyot amikor otthagytam, mert érdekes módon van nő aki nem tartja kicsinek. (Szerinte kimondottan nagy, de ez meg pont olyan költői túlzás mint az ellentéte.) Lényeg a lényeg: a nők tudják, hogy a méret firtatásával abszolút kontrolt szerezhetnek ha egy kicsit is bizonytalan vagy magadban.
2014. nov. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Hát..nekem egyszer mondta egy (ex)barátnőm, hogy kicsi a farkam, na nekem se kellett több. Mondtam, hogy ilyen ocsmány pinával ne csodálkozzon, ha nem volt teljes merevedésem...:D
2014. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!