Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm három év után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm három év után azt mondja, h kicsi a szerszám, és nem érez semmit, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rosszul esett.

Helyre lehet hozni ezt még.



2014. nov. 4. 02:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia! Véleményem szerint, ezt már nem lehet helyrehozni. Igazuk van az előttem hozzászólóknak. Legjobb védekezés a támadás. Lehetséges, hogy mással volt, és ahhoz viszonyítja a tiéd. Vagy csak szimplán csak bosszantani akart, vagy fel akarja hívni a figyelmed arra, hogy törődj vele többet. Minden lehetséges. Én leülnék vele, és megbeszélném vele a dolgokat, hogy miért mondta ezt, miért pont 3 év után mondta ezt neked. Mert ha tényleg esetleg mással volt, és megcsalt, akkor jogod van tudni, és akkor mindenképpen véget kell vetni ennek a kapcsolatnak, de ha csak fel akarja magára hívni a figyelmet, ezt lehet kezelni. Ha eddig jó voltál neki, akkor ennek szerintem valamilyen lelki eredetű oka van. Ha eddig nem panaszkodott rád, akkor ezt tartom logikusnak. Üljetek le, beszéljétek meg. Remélem tudtam egy kicsit segíteni, szorítok nektek! :)
2014. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy az új faszijának nagyobb van? Nyilván nem hozakodna ezzel elő csak úgy 3 év után...
2014. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Bence_ ***** válasza:

Vagy eddig nem volt őszinte vagy most nem az.

Azt csak ő tudja miért csinálja ezt. Beszéljétek, mert valami biztosan nincs rendben.

2014. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az újnak nagyobb van?
2014. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezt csak így mondta?Mit vár tőled?Szerintem ez megalázó és semmi értelme hogy hülyét csinálj magadból.Talán 3 évig megjátszotta magát?Ha szeretsz kívánsz valakit akkor neked az a test a jó ami a másiknak van.Ha nem tetszik lehet új partner után nézni.Szerintem eléggé primitív megoldás ilyen megjegyzést tenni a másik emberre 3 év után.Jól írod helyre lehet hozni a dolgot.Ne pazarolj vele több időt lehet hogy 3 év is sok volt.
2014. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Négyessel egyet értek...elég furcsa :D
2014. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy keféljen egy szamárcsődörrel.
2014. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bocs de tényleg menjen a csába ha ezt 3 év után mondja...
2019. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!