Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondhatom, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatom, hogy azért nem csajoztam idáig, mert kicsi volt a?

Figyelt kérdés

nos, sikerült egy lányt szereznem az életembe - és kettessel kezdődik az életkorom. Sajnos hiába is kérdezném itt, észre fogja venni, hogy ő az első... félek, akkor hülyének néz, és elhagy. Ezért azt találtam ki, hogy azt mondom, azért nem mertem idáig csajozni, mert nekem kicsi - amúgy tényleg kicsi, bár én elfogadtam, ez csak egy kamu indok lenne.

Igy megértené?


2014. szept. 9. 23:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem megértené,nagyon jó indok
2014. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Már ott rossz, hogy azt keresed a kapcsolat elején, hogy hol kamuzz. Gondolkodj el ezen. A kapcsolat alapja az őszinteség kéne, hogy legyen...


Szerintem pont az éretlenséged miatt nem volt senkid, maga a kérdés alapján.

2014. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fake
2014. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még a "vártam az igazira" szöveg is jobb lenne. Akkor legalább pluszban még különlegesnek is érezné magát.
2014. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rossz nincs benne, ha ő az első.. Mondd, azt hogy eddig senkiben nem találtad meg azt a pluszt, de benne!! :) Én örülnék egy olyan fiúnak, akinek még nem voltak barátnői... :)
2014. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tehetek arról, hogy a 4. igaz szerelmem teljesült be? Idáig csak elutasitásban volt részem.
2014. szept. 9. 23:22
 7/13 A kérdező kommentje:

aha, persze...


manapság 15 évesen dugnak...

2014. szept. 9. 23:23
 8/13 anonim ***** válasza:
inkább mond azt, hogy fitymaszűkületed volt
2014. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Felesleges kamuznod, ha zavarná, hogy nem vagy valami tapasztalt, tök mindegy mit mondanál, miért nem, attól még zavarná, ha nem zavarná akkor meg megmondhatod nyugodtan az igazat is, hogy nem jött össze senkivel és kész.
2014. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
NE.LÉGY.BUTA.
2014. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!