Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci kicsi fia?

Figyelt kérdés
A barátommal még nem vagyunk hosszú ideje együtt ( 2 hónapja kb.). Én 18 vagyok, ő pedig 20. Mindketten más-más városba járunk suliba, ezért találkozni csak hétvégente tudunk, viszont az se hosszabb időtartamú (egyik nap este 6-7 körül jön, másnap délre haza megy)... Már tegnap haza tudtam jönni suliból és mondta, h aznap jön is hozzám, mert úgy hiányzok neki. Úgy is lett. Majd ki csattantam a boldogságtól, h már aznap láthattam őt. Az este nagyon jól indult, szeretgettük egymást stb. de egyszer csak elkezdte mondani, h másnap korábban kell haza mennie. A korábban azt jelentette, h reggel fél8kor, mert otthon az anyukájának segítenie kell. Hát majdnem padlót fogtam, a sírás kerülgetett, h már reggel el is megy és meg is pecsételte a hír az est további részét... Anyukája is jól tudja,h 1 héten csak 1x találkozunk és akkor is úgymond "haza parancsolja" őt (bár aztán eszembe jutott, h a héten említette, h eléggé lemaradt a tanulnivalókkal kapcsolatban és be kell hoznia magát, szóval megfordult a fejemben, h több időt akar a tanulásnak szentelni erre a hétvégére...?!). Ha meg nincs "feladata" otthon, akkor olyan délre haza szokott menni, mert tanulni kell neki is és nekem is. Szóval a hétvégi együttlétünk ennyi is volt erre a hétvégére, várhatom a köv.hetet, h újra láthassam. Gondoltam, h nehezek lesznek a találkozásokat összehozni, de h ennyire? Nem akarom, h azt gondolja, h hátráltatni akarom a tanulásban, de igénylem a több együttlétet... H mondjam el neki, h ne értsen félre?
2014. okt. 10. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy azonnal dobja ki a barátnőjét. (Mit hisztizel?)
2014. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Miért lenne ez hiszti? Nem kezdtem el vele kiabálni, se kérdőre vonni őt, esetleg kioktatni...Soha nem érzékeltettem vele az élegedetlenségemet a találkozókkal kapcsolatban! Mondtam neki, h rendben, de látta, h kicsit elszomorodtam és ennyi... Szerintem ebben nem volt semmi hisztérikus viselkedés! Kevered a szezont a fazonnal... Heti 1x találkozunk és hiányzik! Ennyi volt a panasz az egészben és legközelebb a kérdésre válaszolj, ha meg nem tudsz rá, akkor ne írj szerintem semmit... :)
2014. okt. 10. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiszti hiszti hiszti.

Pihenjél le, jó?

2014. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok:)

17f

2014. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké, mint nő írom, igen, ebből lesz a tipikus anyuci fia később. Most még fiatal, de később is ez lesz. Vasárnapi ebéd, eteted a gyereket, utána meg van beszélve a séta, de közben anyus telefonál, hogy haza kéne menni behordani a fát, bútort tologatni, tévét szerelni, és a pasas ugrik, mert anyának nem lehet nemet mondani.


Persze, ha ez egyszeri alkalom, semmi kivetnivalót nem látok benne, de rendszeresen nem viselném el. Volt egyszer egy kezdődő dolgom egy ilyen úriemberre, aki ki is jelentette, hogy neki az az első, kötelessége, hogy az édesanyját támogassa. Rendben van mondom, más értékeket tartunk szem előtt.

2014. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig kombinálni, kertes házban minden héten akard pár óra tennivaló, amihez jól jön a férfi kéz.


Amíg tanultam, ha apámnak mondtam volna, hogy nem segítek, akkor csak nyugodtan annyit mondott volna, hogy ő is így fog hozzám állni (zsebpénzem látta volna kárát). Ő is főleg reggeli időpontokat talált ki minden munkára, akkor is ha hajnalban jöttem haza, mert hétvégi délutánjaimat, estéimet azért nem akarta elvenni.


Most is sokszor segítünk szüleimnek, felesége, szüleinek hétvégén, mert érezzük, hogy jogosan várják el (pl. indulásunkat szép pénzzel támogatták).

2014. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Youknowwho ***** válasza:
Anyuci kicsi fia? Azért mert segít neki? Inkább legyen lusta semmittevő? Az anyja nevelte fel stb. annyi jár neki hogy segít. Mellesleg két hónap után kinek érzed magad hogy így vélekedsz róla? Persze hiányzik az oké de hogy ilyen mentalitásod van mellé... Szerintem jobban is járt hogy nem veled volt akkor és egyszer csak ráébred ha te nem is fogsz hogy működnek a dolgok.
2014. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!