Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Írjak neki vagy se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak neki vagy se?

Figyelt kérdés

A (ex) barátomról van szó akivel már több mint egy hete nem beszélek,szakítottam vele csak ő ezt még nem tudja. Elegem lett az állandó vitákból,hogy egyszer egymás karjaiban vagyunk és szeretjük egymást,következő nap meg már gyűlöljük és mindent vágunk egymás fejéhez. Az is sok lett,h bármit teszek nem jó,ha foglalkozom vele az se mert szerinte faggatom,ha lesz@rom mint ahogy most az se jó. Úgy érzem nem tett értem,értünk,a kapcsolatunkért semmit. Gyerekes. A múltban él. Na és lehet egy harmadik személy,az exe is itt van. Engem főleg ez utóbbi aggaszt . Kértem tőle,h ne tartsa vele a kapcsolatot semmilyen formában és törölje ahogy csak lehet de nem tette meg. Állítása szerint nem beszél már vele és engem akar,engem szeret,de akkor miért írta neki a mi első randink után pár nappal,h sokat gondol rá es hiányzik neki? (nem most szakítottak már vagy 1-2 éve es csak 1 hétig jártak. A csaj dobta mert ő még csal kalandot akar,szórakozni)meg mikor már velem volt akkor is tartotta vele a kapcsolatot ,a csaj telefonon is hívta,találkoztak is.

Ez nekem rosszul esik,folyamatosan az van bennem őt szereti,két vasat tart a tűzben es én csak ilyen "ha ló nincs jó a szamár" alapon vagyok neki. Ha nem chatelne vele vagy mással akkor mit keresne facebookon hajnal 2 órakor?!

Amióta eltűntem keres,írt sms -t is,h nagyon hiányzom neki,jó lenne találkozni es hogy válaszoljak neki. 3 napig nem keresett,ma reggel láttam az üzenetét amit 00:20 perckor írt,h miért nem válaszolok neki sehol sem s kéri írjak neki. De Nem tudok neki mit írni mert már félek tőle...félek attól ,hogy mi lesz a reakciója ha elmondom neki amit gondolok,és őszintén megmondom neki amit gondolok róla. Úgyis csak vita lenne mert fáj neki az igazság.



2014. nov. 4. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

"A (ex) barátomról van szó akivel már több mint egy hete nem beszélek,szakítottam vele csak ő ezt még nem tudja."


Ez tetszik. :D


Tehát nem szakítottál vele... akkor tudna róla! Tedd meg, ennyi!

2014. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ha félsz tőle akkor egy nyilvánosabb helyen.
2014. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elmondod neki normálisan, hogy ez bánt téged, hogy kontaktolnak meg kedves vele és ő mindig veszekszik, akkor ennek nincs értelme.

Én két évig szenvedtem egy olyan pasi mellett, aki borzasztóan szeretett állítólag, de ahogy kibékültem vele (rengeteg esélyt kapott) eltelt egy hét és kezdődött minden előlről (veszekedések, megalázás, lelki terror).

Folyton visszasírta magát de aztán ugyanúgy elbeszéltünk egymás mellett én meg belefáradtam hogy csak én alkalmatkodok.

Szóval azt tanácsolnám hogy próbáld vele utoljára tisztázni higgadtan a dolgokat.

De hogy őszinte legyek nem sok esélyt látok rá, hogy most más lesz minden ... :(

Azért sok sikert, ne hagyd magad...!

27/N

2014. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég volt csak a 4. sorig olvasni a leírásod. Már az addig olvasottakból is kiderült számomra, hogy éretlen, kapcsolatra alkalmatlan! Semmi pozitívumot nem írtál róla, csak a folyamatos negatív felsorolást... Minek lennél egy ilyen emberrel? Szakíts, és hello...
2014. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson! Az (ex) barátod ugyanolyan éretlen, párkapcsolatra alkalmatlan tapló, mint te vagy. Remekül összeilletek.
2014. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!