Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

Szóval itt most nem arról van szó, hogy már nem vagyunk együtt de én még vele akarok lenni, hanem arról, hogy nem vagyunk együtt nem is akarok együtt lenni vele, sőt ki nem állhatom, mégis állandóan az jár az eszemben, hogy milyen ostoba voltam, hogy ennyi időn át eltűrtem a hülyeségeit, ráadásul még a szüzességemet is neki adtam, amit nagyon sajnálok..

A kérdésem, hogy miért nem tudom egyszerűen elfelejteni? Állandóan gyűlölettel gondolok azokra amikor megbántott, meg mindenre ami kellemetlen volt, és ez zavar. Nem merek új kapcsolatot kezdeni mert félek az is ilyen lesz...

17/L



2014. nov. 4. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne ostorozd magad emiatt! Mindenki követ el hibákat, főleg a párkapcsolatok terén. Ne úgy fogd fel, hogy milyen ostoba voltál, és mennyire megbántad, hanem úgy, hogy "igen, most már okosabb vagyok, sok mindent tanultam ebből a helyzetből!" Úgy könnyebb lesz elfogadni a dolgot. Gondold át, miket hibáztál, hogyan lehetett volna korábban rájönni a dolgokra, megakadályozni ezt. Ha ezt átgondoltad, sokkal tudatosabban fogsz hozzáállni a következő párkapcsolataidhoz, a fiúkhoz, akiket megismersz, és valószínűleg előre felismered a dolgokat, mielőtt újabb ilyen hibát követsz el :)

Egyébként én is úgy veszítettem el a szüzességemet valakivel, hogy azt később nagyon megbántam, de felülkerekedtem rajta. Ha gondolod, írj privátot :)

20L

2014. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!