Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok feltekeny es hogyan felejthetnem el ezt a szot?

Figyelt kérdés
Masfel eve egyutt elunk boldogsagban, mindketten egymasnak csak a jot akarjuk. Nagyon feltekeny vagyok, mert a parom egyik noi ismerose, minden kepet like olja. Sosem taliznak mert tavol el. Azt mondja az csak egy fb ismerose, es csak engem szeret es velem el egyutt. De engem ez naprol napra idegesit, ha latom a no nevet a ferjem kepe alatt. Mar neha sirok is emiatt, es a baj h. a parom elott is. Mert semmi baj koztunk, csak ez az egy nekem. Nemakarom elvesziteni ot mert imadom.

2014. máj. 17. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy,és akkor mi van ha lájkolja?
2014. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
DE minden egyes kepet, es minden nap.
2014. máj. 17. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha te egy ilyen miatt képes vagy idegeskedni, meg hisztériázni, akkor csináld tovább:DD


Nem akarom elhinni, hogy az emberi butaságodnak még ekkora mélysége benned lakozik:D Basszus, ha ezer képet lájkolna valaki engem az sem érdekelne a helyedben. De most komolyan.. Ráadásul milyen élet az oyan, hogy egy ilyen kis házsártos, hisztérika veri rá a nyálát, hogy: nézd aptyuk, ez a szemét ribi már megest lájkolt. Hű de cemét:D Jujj.


Tudod kedves a raboló, az nem igy szokta csinálni, ha egy pasit el akar rabolni:D

2014. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Épp ezzel a viselkedéssel fogod megmérgezni az amúgy tökéletes kapcsolatotokat. Buta vagy nagyon. Uralkodj már magadon.
2014. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak elottem o volt a baratnoje, ha jol tudom.
2014. máj. 17. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy mocskosul bánt a dolog, és rettentően boldog lennél, ha nem kéne ezen idegesítened magad.
2014. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, nagyon igazat irtal, amikor irod, ezzel rontom el a jo kapcsolatunkat. De tudja h. mi a bajom, es mondja ne feltekenykedjek, hiszen az csak egy gep. A laptop. Sokszor a fejem is faj a sok gondolkodasba. Elakarom felejteni ezt a not, de egyszeruen nem tudom, mert minden nap itt motoszkal a fejemben es ez ban nagyon.
2014. máj. 17. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
5 És ha rosszul tudod, akkor mi van?:D
2014. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom sok ember miért a facebookon él...komolyan annyira utálom az egészet. Ebből van a legtöbb veszekedés meg féltékenykedés jaj miért likeolta, miért írt rá miért az ismerőse...hülyeség. A párommal lassan két éve vagyunk együtt és még a legelején sem beszéltünk soha facebookon. Annyi hogy ismerősök voltunk rajta. Ő több mint egy éve én meg kb fél éve töröltem magam róla mert idiótaságnak tartom. Akivel jóba vagyok meg beszélgetni akarok azt fel tudom hívni, párommal meg ingyen beszélünk egymással telefonon. Én 21 vagyok ő meg 25. Szerintem ne is törődj vele, a való élet a Földön zajlik nem egy közösségi oldalon.
2014. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!