Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez normális vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normális vagy én látom rosszul?!

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a párommal, már az elején viták voltak olyan dolgokból, hogy mit képzelek magamról, hogy más pasikkal beszélgetek?! Azok a más pasik, ismerősök, haverok, kollégák, senkivel nem flörtölök, kimutatóm, hogy fontos nekem, amikor csak tehetem Vele vagyok. A fiúkkal mindig is jobban kijöttem. Most már csak lányokkal beszélgetek, a munkahelyemen se merek már nagyon, félek, hogy megtudja és vita lesz belőle. Nagyon érzékeny, egyből a rosszat látja mindenben és makacs is....Mit gondoltok?

2014. nov. 5. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
mivel ő parancsol a kapcsolatban,így normális,mert az van amit akar.
2014. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Halott kapcsolat. Izolálni próbál. Menekülj.
2014. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

KUKA AMEDDIG NEM FAJUL EL!!!!

Halál komolyan mondom, hogy az ilyennel max egy pszichiáter tud bármit is kezdeni.

2014. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Betegesen féltékeny, és aki ilyen az nem is fog változni, max elfojtja magában, de akkor meg ő fog szenvedni. Ha szereted és fontosabb neked mint a pasi haverjaid akkor vele maradsz, nem beszélgetsz más pasikkal és elviseled hogy ő ilyen. Ha nem annyira fontos akkor meg otthagyod.

Ezt nagyon megbeszélni nem lehet.

Ilyesmi téma egyszer nálunk is följött a barátommal, pedig én nem vagyok féltékeny, csak történtek dolgok régebben ami miatt elég bizalmatlan vagyok. Ő azt mondta hogy soha sem csalna meg, mindig mellettem lesz és őszinte lesz hozzám. Na ez tök jól hangzik, de én úgy 2 másodpercig hiszem el aztán megint azon agyalok, hogy hogyan fog átverni. Persze erről nem beszélek neki, mert ez egy elég idegesítő tulajdonságom. Szóval csak magamba tartom és őrlődök.

2014. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, márpedig az ilyent illene megbeszélni és ha nem segít, akkor menjen el nem pszichiáterhez, hanem pszichológushoz.


Biztos történt vele valami olyan dolog korábban, ami ezt váltja ki belőle.

2014. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hat ha ugyerted, hogy pasi baratokkal kocsmazni mozizni kajalni mesz, akkor az kicsit fura lehet, de ha csak beszelgetsz barati osszejovetelek: pl szulinapi bulik, es ha baratod ertelmes akkor nem hinnem hogy baj lenne belole
2014. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4: A te helyzeted más. Ez a hím, ahogy a 2-es is rávilágított izolálni próbálja. Ha a kérdező már most fél, szerinted mi lenne később? Nem hiszem, hogy hiányozna neki egy pofon, verés, stb.. csak mert a dolgok nem úgy történtek, ahogy az az elmebeteg akarja.
2014. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kedves utolsó! Nem irigyellek, elég rossz lehet magadban tartani a dolgokat. :(

Ha nincsenek ilyen hülyeségek, akkor nagyon jól megvagyunk, de tudom, hogy ez nem mehet így sokáig. Hétvégén elmentünk egy családhoz, akiket nagyon szeretek. Kérdezte, hogy honnan ismerem őket, mondtam, h a nagyobbik fiút ismertem meg előbb és így. Kérdezte, hogy lefeküdtünk? Mondom nem, semmi nem volt köztünk, de már féltem a kérdéstől. Erre az a válasza, hogy nem volt valami meggyőző. Nem volt okom hazudni, mindig őszinte vagyok hozzá...Lehet ez a baj...

2014. nov. 5. 16:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó, az a 4es, csak közben jöttek válaszok. :)
2014. nov. 5. 16:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Még soha senkit nem ütött meg, és nem nézném ezt ki belőle. De nyilván történtek már csodák más kapcsolatban, akik ugyanígy gondolták, mégis másképp lett.
2014. nov. 5. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!