Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első barátnőmmel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első barátnőmmel együtt vagyunk egy ideje (pár hónap) és most kezdnek kiderülni a kis undorító titkok?

Figyelt kérdés
Azt tudtam hogy nem szűz (5 évig barátja volt) de megnyugtatott, hogy a szájszüzességét (tudom nevetésges) én vehetem el. A napokban véletlenül elejtett egy infót(tudja milyen ízű) és én furcsálltam. Úgy kellett kihúzni belőle, és na lám kiderült, hogy lelkiekben néhányzor rákészült. Ma meg kiderült hogy na jó igazából már többször is kielégítette az exét orálisan. Mit tegyek? bohócnak érzem magam és nem az első ilyen.

2014. nov. 5. 22:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
nem csinálnék ebből akkora ügyet
2014. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Noj fel es ne azzal foglalkozz hogy kivel mit csinalt elotted. Ahhoz semmi kozod.
2014. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem kellett volna hazudnia, de fölösleges ezt ennyire felfújni.
2014. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Akkor ez az én hisztim? Volt ilyen egy harisnyatartóval is amit állítólag azután vette miután összejöttünk, de kiderült hogy nem mert már jóval azelőtt. Már volt "használatban" is. Csak nem akart megbántani elvileg
2014. nov. 5. 22:12
 5/35 A kérdező kommentje:
már hogyne lenne közöm?
2014. nov. 5. 22:12
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván azért félt elmondani, mert tudta, milyen hisztit leversz miatta. Ettől függetlenül tényleg nem kellett volna hazudnia, elhiszem, hogy bántó, hogy nem volt őszinte. De magából abból, hogy mik történtek az előző barátjával, tényleg nem kellene nagy ügyet csinálni.
2014. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%

A múltját nem tudja megváltoztatni.

Nyilván szeret téged, ezért nem monda el. Az meg, h kihúzod belőle, csak mérgezi kapcsolatot.

Attól, h nem te vagy az első a lány életében, még lehet hűséges, és lehetsz neki a number one.


Amúgy ahogy telik az idő egyre kevésbé találsz olyan 16 év feletti lányt aki nem szűz.

2014. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Bocs: aki szűz
2014. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól írtad ez csak a te hisztid..

Lehet rosszul esik arra gondolni hogy volt elötted más az életében .. de ne ezen gondolkodj volt elmúlt nem kell felhánytorgatni.. neked nem volt más az életedben rajta kívül?

Szerintem a jelenre koncentrálj és örülj neki hogy próbál neked örömet szerezni, lehet pont ezért nem akarta elmondani ezeket mert így reagálsz.. Ha mindig ezen fogod idegelni magad és ezen fogsz vele veszekedni akkor hamar vége lesz ..

2014. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
29%

szerintem gáz. mivel most írtad, hogy nem egy dologban hazudott. mert ha egyben, oké, elnézed neki, de ez így nem oké. kérd meg,hogy inkább az igazat mondja, mert ezzel csak lerombolja a bizalmat.


nem értem, akik ezt hisztinek veszik, miért is teszik. teljesen jogos, ha kiakad rajta. főleg,hogy sorozatosan hazudott a csaj.

2014. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!