Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogy csak beléjük vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés

Volt vörös hajú, barna szemű barátnőm. Nem voltak komolyak az érzéseim.


Szőke hajú , kék szemű barátnőm. itt sem voltak komolyak az érzéseim.


Volt kettő barna szemű , barna hajú barátnőm. Ezekbe mint nagyon szerelmes voltam. Szinte halok értünk.


Miért van hogy a barnákba mindig szinte bele bolondulok?



2014. nov. 6. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a barna szem barna haj kombinációt preferálom. Eddig egy lányba voltam igazán szerelmes, ő is ilyen volt, bár már újabban feketére festi a haját, és most is kezdek bele zúgni egy csajba, aki szintén ilyen, kár hogy mind két esetben egyoldalú a dolog. De szerintem ez nem jelent semmit. Haj és szemszíntől függetlenül bele lehet valakibe szeretni, engem igazán a személyiségük fogott meg.
2014. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre indulsz be. Ha jellemre kb. azonos lányokról van szó - feltételezzük - akkor külsőre ez az a "plusz" ami kell neked.


Ez kb. ugyanaz mint valószínűsíthetően nálam, hogy én meg a csillogó barna szeműeket kedvelem legalább középhosszú fekete/barna hajjal (kivéve cigányok meg bevándorlók). Ezzel nincs mit tenni.


Van amire indulsz külsőre és van amire nem.

2014. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert a barna szemű, barna hajú lányok a kedvenceid.

Bár lehet, hogy ez az egész csak a véletlen műve.

2014. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vörös hajú lányoknál meg nagy sexualitást érzek. Nem kéne nekem kapcsolatba de nagyon fel tud izgatni:)
2014. nov. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!