Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bolond vagyok vagy ez, így is jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond vagyok vagy ez, így is jó?

Figyelt kérdés

Brátommal egy éve együtt vagyunk és már úgy régebben is elgondolkoztam ezen, hogy miért lehet? (lentebb)

Kiskorom óta azt hallom, hogy a szerelem az a világ egyik legfontosabb dolga! Akkor minden megváltozik, az egész világ megnyílik előtted és minden más lesz...A legrosszabb dolgok mellett is boldog leszel. Én mikor találkoztam a barátommal (első barátom, és remélem utolsó is) nem éreztem ezeket a világmegváltó dolgokat, nem éreztem azt, hogy minden szar dolog szép hirtelen és az, hogy akár ha meg is halt a barátnőm mamája még az se baj, mert én szerelmes vagyok....NEm.. én csak valahogy vele szerettem volna lenni, beszélgetni szerettem volna vele ugyan akkor sose mertem a közelébe lenni, nem mertem a szemébe nézni. Talán az, hogy amibe felnőttem, amit a média belém tukmált és az, amit otthon tanítottak (a dolgok miértjeit, a logikus felfogást, a mindennek van okát) talán ezek miatt a szélsőségek miatt van az, hogy azt hittem, hogy nem vagyok szerelmes? Mert lényegébe ő az az ember akihez imádok odabújni (eltaszítom az embereket), ő az egyetlen akinek minden elmondok (a múltam sötét dolgait is) és ő az is akivel eltudnám képzelni az életem!


Bocsánat ha kicsit nyakatekert és hosszú! Az értelmes válaszokat köszönöm szépen! :) 16/L



2014. nov. 8. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor én nagyon szerelmes voltam, mindenen keresztül képes lettem volna átgázolni. A barátaimat hanyagoltam, csak a fiúm érdekelt. Persze menetem a barátokkal is néha, de egyre többet kimaradoztam abból a társaságból, csak azt akartam, hogy beszélgessek a barátommal. Alig vártam, hogy hazaérjek és mentem is a géphez, először köszöntem vagy beszéltem is vele, utána ettem, ittam. Igazából másokkal alig foglalkoztam, mert fontosabb volt az Ő boldogsága még az enyémnél is. Tanulni is alig tudtam, Vele akartam lenni. Sokat szexelni, ölelgetni, puszilgatni, hozzábújni, Vele aludni. Hát én így voltam nagyon szerelmes :D
2014. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sok olyan dologra ismertem rá amit nem írtam le, de igazak rám. Köszönöm válaszodat! :)
2014. nov. 8. 01:34
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

,,Talán az, hogy amibe felnőttem..."

Hopp, nyuszika, fiatal vagy még, annyira látszik az írásodon is, tapasztalatok nincsenek. Ezt nem buzgálkodásból írom.

2014. nov. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, egyetlen férfi volt az életemben eddig, most már menyasszony vagyok :D Én is tapasztalatlan voltam és vagyok más férfiak terén is :) Ez szerintem nem számít, ha rendes a pasi :)
2014. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!