Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm olyan néha mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm olyan néha mint egy bolond. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kinézetre egy teljesen átlagos lány.Nagyon kedves és nagyon gyönyörű,okos egy lány.Na de néha...Van hogy csak úgy elkezd megőrülni.Elkezd sütni és csak ok nélkül elkezdi dobálni a lisztet hülyeségből mert az jó.Vagy visít mint egy fürdős k**va.Fél a sötétben 21 évesen kísérgetni kell...Nem tudom 5ös az érettségije de agyi szinten néha úgy érzem hogy a seggem alatt van 2 méterrel...Mit tehetnék hogy egy kicsit komolyodjon?
2014. febr. 27. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megrakatod egy csapat bantu n...gerrel és ott majd legalább őszintén visít.
2014. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ennek örülni kell. Én pont kedvelem az ilyen lányokat. Az a legviccesebb, ha bökdös beszélgetés közben :DD

Az én szerelmemről inkább azt lehetne mondani, hogy néha úgy viselkedik, mint egy normális ember :DD

Amm ilyenkor játsz vele. Élvezd a hülyeséget;)

2014. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy élvezzem ő ilyen én meg túlságosan is komoly vagyok és nagyon idegesít néha legszívesebben felrúgnám...
2014. febr. 27. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Add át nekem ezt a nőt. Több mindent tudnék kezdeni vele, mint te ba zmeg!
2014. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz semmit, vagy elfogadod ilyennek, vagy hagyd.

Mi a jó abban, ha a párodról úgy érzed (akár igaz, akár nem), hogy a segged alatt van két méterrel.

2014. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"túlságosan is komoly vagyok és nagyon idegesít néha legszívesebben felrúgnám"


ez a két dolog üti egymást szerintem


minek komolyodjon, arra ott vagy te??

jó így hidd el

2014. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem jó így, ez a kérdező nem szereti a párját.

Minek vagy vele? Mit akarsz tenni,hogy itt kérdezed,miért akarod megváltoztatni? Keress olyat aki olyan fapofa, mint te, ne itt rinyálj. ki mond olyat a párjáról,hogy a seg**e alatt van meg bolond, meg fürdős k***rva pláne meg felrúgnád? És az ilyennek van ilyen barátnője? Te vagy az átlag se*ge alatt,már megbocsájts.

2014. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos.

Ilyesmi barátnőim voltam általában...

És szerettem hogy kicsit meg tudtak maradni gyerekek.(én is kicsit az maradtam)

Ahogy olvasom, kicsit be vagy savanyodva öcsi.

2014. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-esnél a pont...ha ezt képes voltál leírni akkor csak sajnálni tudom szegény lányt, hogy még nem tűnt fel neki, hogy mekkora bunkó vagy és hogy egyáltalán nem szereted
2014. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na álljon meg a menet engem itt senki se bunkózzon le mert cseszettül nem ismertek!És nagyon is imádom a barátnőmet csak zavar amiket csinál.Nem értem ilyenek mért zavarnak ha ilyeneket írok róla attól még szeretem!
2014. febr. 27. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!