Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan bolond ember, mint én aki szakitás után jó pár hónappal mindennap megnézni az exét kb napi 20szor?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ;) Pacsi :D Bár, azért ez nem túl jó :( A múltkor láttam élőben és még a hideg is rázott, elég fura érzések töltöttek el. Utána napokig a felhők felett jártam, pedig semmi említésre méltó nem történt, azon kívül, hogy váltottunk pár szót, és láttam...Pedig már vagy fél éve szakítottunk :( Hát..talán elfelejtem/elfelejtjük majd.
2014. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
napi 20x nem.. de 1-2x biztos :/ aztán néha fáj is az hogy mással van .. de néha meg "jaj de aranyosak együtt" :/
2014. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jelen. De leszoktam róla.
2014. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekemis lekéne szokni :D tiltás ?:D
2014. febr. 12. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Hol nézed meg?
2014. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Facebookon csak :)
2014. febr. 12. 18:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Másfél év után is.. Szóval te még menthető vagy..:D
2014. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első hetekben normális. Hónapokkal később már kicsit furcsa. De még belefér. Van aki nehezen lép túl.

Én pl még a munkahelye elé is kijártam egy ideig, hogy élőben lássam. :) Ez sokak szerint beteges volt de én sose zaklattam csak megnyugtatott, hogy láttam. Nálam ez is beletartozott a továbblépés folyamatába. El is múlt egy idő után. Akkor már beletörődtem és nem fájt annyira. De az elején pár hétig emlékszem én is kb 10 percenként nézegettem az adatlapját. Sokat posztolt, vártam mi szól nekem :)

Akiről exemről nem volt semmi nyilvános az övét nem néztem, minek. Nála egy nyilvános a boritókép ott láttam lájkolta pár lány. Az ő adatlapjukat néztem meg és az egyiknél kint volt, hogy kapcsolatban az exemmel. Onnan tudtam meg, hogy új barátnője van. Azóta egyáltalán nem érdekel él-e hal-e.

2014. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

szerintem ha el akarod engedni, akkor ne csináld.


ha nem akarod elengedni, akkor is vezess be inkább fix időpontokat, pl. megnézed, amikor felkelsz, és megnézed este 9 órakor. így ugyanúgy meg fog nyugtatni a 'közelsége' (együtt keltek és fekszetek), és még egy fajta szakítottaknak kijutó célod is lesz mindennap, amire érdemes várnod. :)

2014. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen.
2014. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!