Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Önző dolog, hogy ha felteszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző dolog, hogy ha felteszem a páromnak azt a kérdést, hogy töltse velem a Karácsonyt ahelyett, hogy a barátaival megy kántálni más lányokhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadt,amiért én ilyet kérek tőle.Semmi rossz szándék vagy féltékenység nem volt benne,csak úgy gondoltam jó lenne kettesbe tölteni a karácsony estét.

Szerintetek olyan nagy kérés és ilyet nem lehet kérni egy fiútól?



2014. nov. 8. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nagy kérés.

Szerintem ebben a dologban te vagy a sértett.

Én örülnék ha ilyet kérnének tőlem...

2014. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:
76%

Kortól is függ... de 18+nál simán megkérheted.

Alatta azért maradjatok egy napnál/éjszakánál.

2014. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéki sutyerák vagyok, de ilyen kántálást még nem láttam. Ez merre divat? Amúgy meg én ez helyett inkább csajoznék sztem, szóval nem értem a srácot.
2014. nov. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez olyan,hogy a fiúk a barátaikkal elmennek lány ismerőseikhez éjfél után és eléneklik az ajtóba nekik a Csendes éjt,aztán a lányok behivják őket,isznak,esznek.

Nem sok értelmét látom,főleg egy olyannak akinek lenne kivel töltse a karácsony estét.

2014. nov. 9. 12:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már az is fura, hogy ezt kérni kell tőle.
2014. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerinte ilyet nem kérhetek tőle.
2014. nov. 9. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Utánaolvastam én is, de ilyenről korábban nem hallottam még, h karácsonykor mennek énekelgetni csajoknak csoportosan. Poén egynek ez, de karácsonykor a szeretteivel kéne lennie az embernek, ha van olyan. Az a baj, h te nem mehetsz vele kántálni, vagy ha igen, akkor menj sztem.
2014. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk szokás, a mi vidékünkön.Már nagyapám korában "divat" volt, vagy még előbb.Elfogadom a választását,de nem értem,mert annyira nem találom kihagyhatatlannak és fontosnak és jó bulinak. De mindegy,valószinüleg én vagyok ennyire "nem megértő".
2014. nov. 9. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen kérdés, h mi a jó kapcsolat titka, hát ott is leírtam: tolerancia, az kell a legjobban talán, elfogadni a másikat a hülyeségeivel.
2014. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez melyik országrészben, megyében van? Ez nekem is nagyon új. Semmi rossz nincs ebben amit érzel,szépek tudnak lenni a régi szokások, de menjen a kapcsolatotok rovására.
2014. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!