Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kibékülnétek az exetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékülnétek az exetekkel ilyen esetben? / Részletek lent! /

Figyelt kérdés
20 éves koromban ismerkedtünk össze. 10 évig együtt is éltünk. Nagyon szerettem, de folyamatosan veszekedtünk, egyszerűen soha semmi nem volt elég jó neki, amiket tettem, ez igazából nem felé volt így, hanem pl. nem jól takarítok, nem jól főzök, nem jó helyen dolgozok stb., tehát ilyen témákban voltak folyton viták köztünk. Mindenben számíthattam rá, vonzódás is végig adott volt köztünk, de ezeket a vitákat már nem bírtam tovább és végül szakítottam vele. Ennek már 10 éve, de szakításunk után megmaradt a barátság, és továbbra is szinte mindenben számíthattam rá, de ezek a viták szintén továbbra is megmaradtak. Még így is. Nekem közben volt egy komolyabb kapcsolatom 8 éven át, jóban volt ez az exem azzal a párommal is egyébként. Tehát ebből nem voltak gubancok. Most viszont elkezdtem azon gondolkozni, mert békülne ő is velem, hogy vajon nem-e lenne értelme újra megpróbálni, hogy végül is ő rá legalább számíthatok, akkor azokat a hülye vitákat lehet inkább bekéne nyelnem. Pláne, ha még mindig tudnám úgy szeretni, ahogy régebben. Csak félek, mi van még is kikészülünk újra ezektől a folyamatos vitáktól, mert hát őt is annak idején megviselte. Ti mit csinálnátok a helyembe? Hogy lehetséges az, hogy ha két ember ennyire szereti egymást még is sokszor 5 perc után ölni tudná egymást természetesen csak szavakban és lényegében piti dolgok miatt? :( Hogy lehetne ezt megoldani, hogy ezek a viták ne legyenek és úgy kibékülni? Előre is köszönöm a válaszotokat. 40/N

2014. nov. 8. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szenvedélyes a kapcsolat. szeretitek egymást, de gyűlölitek is n€ha. szerintem mielőtt újrakezdenétek fektessetek le alapszabályokat. ha mindketten belementek, hajrá
2014. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szabályokra én is gondoltam, de ő nem egy irányítható jellem, tehát így nem igen tudom én legalábbis irányítani. Ő sokkal inkább "uralkodó" jellem egyébként, mint én, én pl. sokkal inkább "alázatosabb" jellem vagyok.
2014. nov. 8. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám elviselni ezt a fajta kritizálást, még egy hétig sem, nemhogy 10, vagy 20 évig... Tudom volt már olyan aki tett pár megjegyzést rám, ott is hagytam. Jóban vagyunk, de mégegyszer nem jönnék vele össze. Mondjuk nem is szerettem annyira mint te. Meg szerintem hiába lehet rá amúgy mindenben számítani ha közben meg lelkileg kicsinál

De komolyan hogy bírtad/bírnád ezt? Én azonnal átadnám neki a fakanalat h akkor csináld te ha nem tetszik...

De ezt tudod hogy mennyire bánt ez a dolog. En mondom nem is bírtam volna. De nem vagyunk egyformák...

30n

2014. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos h ennyi idő után ugyan azok a problémák lesznek a problémák.Ő is változott és szerintem te is változtál párkapcsolati téren.Ismerős a helyzet én is ebben a cipőben vagyok.Mindíg számíthattam rá de nálunk nem a kritika volt a baj hanem az idő............bár én még csak 24 vagyok.Szerintem megér egy próbát.Én szúrkolok.
2014. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma is pl. átjött hozzám, eltört egy cuccom, és mivel nincs kihez fordulnom megkértem őt, hogy segítene, szóval ezért is jött át, hogy megjavítsa nekem, meg is csinálta, de közben ma is talált ki vmit, amiért kritizálhatott egy sort! :D Persze nem akadok már úgy ki rajta, mint annak idején, csak hát azt nem tudom, hogy együtt élve is bírnám-e, azt inkább nagyban sejtem, hogy szerintem ő már ebbe nem igen változna meg.
2014. nov. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!