Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért fáj az ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért fáj az ennyire nektek, ha a legjobb barátnőtök összejön az exetekkel? Elég szégyen amit műveltek miatta.

Figyelt kérdés

Az én legjobb haverom is összejött a volt barátnőmmel, míg mi kezet fogtunk, sok szerencset kivantunk egymásnak, és megbeszéltük, hogy egy csaj miatt sem romolhat meg a barátságunk. Erre ti miért nem vagytok képesek? Már szakítottatok a sráccal, tehát nem is csaltak meg.

Össze akarjátok verni egymást, hát milyen barátság ez?



2014. aug. 7. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de már 4 lánnyal volt valamiféle kapcsolatom. Abból van 1, akire azt mondom, hogy haver ne jöjjön össze, de a másik 3 nem zavarna. (nem tudom, fura vagyok:D)
2014. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ ha szakítás után 1 nappal akkor nics mit magyarázni ezek már kapcsolat közben is ismerkedtek ami meg görénység más esetben azonban én sem értem a nőket :)
2014. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0.0 Úristen nem is vagyok csaj, nem hisztiztem mikor ez történt hanem gratuláltam nekik és éltem tovább az életem...ez aztán a szégyen. Kérdező, de most komolyan h@lyének születtél vagy képzed magad?
2014. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Van akinek zavaró, van akinek nem. Sok mindentől függ ez a személyiségen kívül. Például, hogyan szakítottak és miért? Milyen maradt a kapcsolatuk a szakítás után? Stb.
2014. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából ha úgy váltunk szét, hogy közös megegyezéssel és nincs már érzelmi kötelék, akkor azt csinálnak, amit akarnak.


Viszont ha haraggal, akkor engem többet a "barátom/barátnőm" többet nem lát, az biztos. Sőt, még meg is fogom dicsérni, hogy milyen sok esze van...

2014. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát.Pl.

Az,egyáltalán,az a gondolat,hogy te lefeküdtél a barátoddal,aztán szakitottatok egy hétre rá.

És 1 hónap után össze jön a legjobb barátnőddel és vele is lefekszik.

Ez azért szar érzés,hogy mind a kettőtöket megd*gta.

2014. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haver/barát exe TABU. Ez kinek nem világos? Ne legyünk már görények a másikkal. Engem sért meg az a haverom/barátom aki ezt nem tarja tiszteletben.
2014. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!