Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hittem túl vagyok rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaattaa kérdése:

Azt hittem túl vagyok rajta, de most minden a feje tetejére állt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt barátomról lenne szó. Már vagy fél éve, hogy vége lett, és nagyon sokszor nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez, amitől elérte, hogy egy bizonyos részem meggyűlölje...viszont van egy részem, ami nagyon szereti. Menthetetlenül beleestem, és miután vége lett, megpróbáltam más pasikkal elfelejteni. Azt hittem, hogy sikerül, de tegnap éjjel vele álmodtam egy elég rosszat (új baratnője volt és elég brutálisan kiélték a szerelmi életüket facebookon) és ekkor jöttem rá, hogy nem engedtem még el...és nem tudom, hogyan tudnám elengedni végleg, mert ha belegondolok, hogy ő mással van...Még ha akarnám se tudnám őt látni, ugyanis elköltözött Pestre. Inkább álmaimban "zaklat". Kérlek segítsetek ebben. Ti hogy felejtitek el végleg az exeteket?

2014. nov. 9. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
almodni meg nagyon sokaug fogsz rola. Ezt onnan tudom h en a szakitas utan meg 2 evvel is almodtam a baratommal. Ha nappal el foglalod magad nem gindolsz ra, de ( sztem legalabbis) a tudatalattid miatt almodban elojon. Nagyin nehez az biztos de sikerulni fog.
2014. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
küldök üzenetet 20 /L vagyok :D . de amúgy nem lehet lehet h 1. vagy nagyon vágysz valakire h legyen melletetd valaki 2 vagy bánt a dolog h miket tett veled ?
2014. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet. Szerintem azért van, mert nem engedtük még el teljesen... csak én is ha vele álmodok akkor minden előjön, és eszméletlenül hiányzik.
2014. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én egy éve szakítottam vele, ő is megbántott és én viszonylag gyakran találkozom is vele. nagyon sok érzéa kavargott bennem vele kapcsolatban sokáig, és van, hogy még mindig hiányzik, de ez van. rohadt szar és én úgy érzem túl vagyok rajta, de mindig elő fog jönni. közös emlékek meg ilyenek... szerintem hiába vagy túl rajta, úgyis gondolni fogsz rá. idővel változni fog :)
2014. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak idő kérdése. Egy-két év múlva már nem fogsz rá gondolni.
2014. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tényleg rohadt szar érzés.... 47F
2014. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!