Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az ha már kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha már kétszer álmodtam egy lánnyal? Mind a kettő álomban összejöttem vele a lányt csak látásból ismerem és a nevét tudom

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az álom, a tudat alattról jön, hogyha kellemes volt az álom, akkor titkon össze akarsz jönni vele.
2014. nov. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy atlantiszi fényjáró, szóval nem vagyok szakember (rofl), de az álmoknak nem az a jelentése amit átélsz közben, hanem az, ahogy utána értelmezed ébren. Szóval ha tetszik a csaj, akkor feltehetően ezért álmodtad ezt, ha pedig nem akkor meg azért mert az agyad összevissza szüli a dolgokat, én például több álmomban voltam repülő kék bálna (komolyan) aminek semmi érelme, de amikor felébredek jókat röhögök rajta.
2014. nov. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# Bocs, de ezen én is jót nevettem :D repülő meg bálna :DDD
2014. nov. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na és kellemes álom volt, ha sikoltva és hideg verejtékben úszva ébredtél mindkettőből?
2014. nov. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez akármit jelenthet.:) Már nekem is volt olyan, hogy azt álmodtam összejövök valakivel, és rá pár hónapra meg is történt. Pedig előtte nem is voltunk jóba.:D
2014. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!