Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdagabb, tehetősebb férfiaknak miért a cicababa nők kellenek még komoly párkapcsolatra is? Miért nem felel meg nekik egy egyszerűbb nő?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg hogy a gazdag férfiaknak az olyan nők kellenek, akiknek póthajuk, műkörmük, műszempillájuk van, akik szoláriumba járnak a barnulásuk érdekében. Nagyon ápoltak, és igényesek a külsejükre. De komoly kapcsolatra is ilyeneket keresnek.
2014. szept. 19. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert felvágósak, sportkocsi, drága öltöny... kell egy cicababa is, hogy teljes legyen a kép
2014. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az egyszerű nő miért vágyik gazdagabb pasira?
2014. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő örülne egy gazdag pasinak, de az ilyen pasik csak felvágós, kívül minden belül semmi típusúak így pont megfelel nekik egy hasonló plázacirmi.

És ezt most lányként írtam, úgyhogy nem az okokat kell keresni erre, hanem az elvárásokból kell lejjebb adni! ;)

2014. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kerdezô,nem tudom nő vagyok ffi vagy e,de szerintem nő!Ha Te ég jól menô vallalkozo lennél akkor párodnak egy gyarban 3műszakban dolgozó nőt választana,ne egy dekoratív nőt?Akkor veled agyilag gond van!Ugyanez forditva is igaz,a vállalkozó Nôk szinte mind szinglik,mert akarkivel nem állnak e
2014. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert almaikban a ferfiak mind olyan cicababa nokrol almodnak, egy atlag ferfinak csak alom marad, akik gazdagok meg megengedhetik maguknak. Sokszor viszont a cicababa kulso mellett okosak is ezek a nok, tobb nyelven beszelnek, es az altalanos muveltseguk is magas. Nem mindenki buta attol meg hogy jol nez ki.
2014. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mert ők sem átlagosak.

2014. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

A kedvesem elég tehetős, bár nem milliárdos, de a remek szakmájának köszönhetően nagyon jól keres. 15 év korkülönbség van köztünk, ő is nagyon stílusos, és mindenben jó ízlése van, fontos neki, hogy a barátnője is hasonló legyen. Nekem nincs se póthajam (a sajátom ér a fenekemig), se műkörmöm, se műszepillám. Télen néha eljárok szoliba, mert alapból nagyon fehér a bőröm és nem szeretem, sokkal egészségesebben nézek ki egy minimális színnel. Ápolt vagyok és nagyon igényes a külsőmre, az öltözködésemre is. Nem tartom magam cicababának, sokkal inkább elegáns a stílusom, de az egyszerű se illik rám valószínűleg, mert bárhova megyek megnéznek, mások elmondása szerint feltűnő jelenség vagyok. A vőlegényem nagyon büszke rám. Láttam több előző barátnőjéről is képet, a gyereke anyjával már többször találkoztam is. Nagyon dekoratív nők mindannyian.


De én is nagyon igényes vagyok, ami a páromat illeti. Őszintén szólva számít, hogy hogy öltözik, mennyire ápolt, stb. Sokan ezt felszínességnek tartják, nem tudom az-e, nekem fontos és kész. A párom gyakran többet áll a tükör előtt, mint én. Nagyon igényes a külsejére, lassan betölti a 40-et, de 10 évet letagadhat. Rendszeresen sportol, a munkahelyén a sportos-elegáns öltözködés az elvárt és minden nap így láthatom őt, amiért rajongok. Gyönyörű a háza, nagyon ízlésesen van berendezve, én is hasonlót képzeltem el magamnak, és sok minden másban is egyezünk.

2014. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na erre mondják hogy kivételek mindig vannak. Senkinek nem kell el hinni amit most írok. Én sem vagyok csóró ember. Meg van mindenem és igen is mondhatjuk hogy van mit a tejbe apritani. És még az életben nem volt kis cica-mica barátnőm meg pláza cica qrvám. Egész egyszerűen nem jönnek be azok a nulla csajok. És mikor úgy alakul hogy társat keresek akkor igyekszem titkolni hogy mim van.mert nem akarom hogy a pénzemért kelljek valakinek. Úgyhogy nem vagyunk egyformák és nem kell álltalánosítani. 30/f
2014. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagyok, leszbikus, de mondhatni, hogy férfi aggyal. Igényes vagyok nagyon a külsőmre, sokan azt mondják, hogy nárcisztikus is és öntelt, de ez vagyok én. Nincs műkörmöm, póthajam, semmi ilyesmi és a barátnőmnek sem. A barátnőm is egy stílusos, szolid, de ugyanakkor borzasztó kívánatos nő. És ami a legfontosabb, nagyon okos. Nem tudnék egy buta nővel járni, mert soha nem értene meg engem. Nem fogná fel a karrierem, stb. A pozícióm nagy felelősséggel jár és ezt egy olyan nő, akinek csak a külseje van, az nem fogadja el.
2014. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!