Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van ebből kiút? Bővebben lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből kiút? Bővebben lent 26/L

Figyelt kérdés
sziasztok 26 éves lány vagyok és egyszerűen nem tudom, hogyan tehetném túl magam az exemen, akit életem párjának hittem. Egy évig voltunk mindössze együtt, előtte nem ismertük egymást, nagyon hamar összejöttünk, aztán ugyanilyen hirtelen ki is tett a kapcsolatból. Azt mondta, soha nem érezte irántam azt a bizonyos pluszt, talán még az elején igen, de rájött, hogy már nem is fogja. Előttem volt egy 5 éves kapcsolata, akibe szintén nem volt szerelmes. Most visszahallottam, hogy a volt barátnője lecsapott rá, és állítólag megint alakul köztük valami. Hozzátenném, engem nem ismert előtte, az előttem lévő lánnyal viszont gyerekkoruk óta ismerik egymást. Nekem azt mondta, hogy vele se tudná elképzelni, de ennek ellentmond, ha megint öszejön vele. Akárhányszor elemzem,nem tudom, hol rontottam el. Tény, hogy nagyon odáig voltam érte, és szerettem volna, ha ő is ugyanígy érez. Azt mondta, hogy kedvel és fontos vagyok neki, én montam, ez szerintem nem elég egy kapcsolathoz. Azt mondta, elég kell legyen. Ez még az elején volt, kb 2-3 hónaposak voltunk akkor. A lényeg, hogy a szakításnak már lassan két hónapja, és totálisan a padlón vagyok. Nem hív, nem ír, nem keres, de mondta, hogy nem is fog. Azt hittem jobb lesz, azt hittem erre már összeszedem magam, de inkább csak most tudatosul, hogy vége, és nem tudom felfogni. Hiába tudja az agyam, egy részem még kiabálja, hogy nem, nem hiszem el. A munkám még úgy ahogy egybetart,van, hogy rámtör a sírásroham, ilyenkor a vécére megyek és kibőgöm magam, de úgy érzem, csak mennek a napok, én meg egyre mélyebbre süllyedek. Barátnőzök, sportolok, olvasok, de mindent pótcselekvésnek érzek. Nem hiszem, hogy valaha képes lennék mást ennyire szeretni és tisztelni,mint őt. Tapasztalatok, aki már járt így, hogyan lett túl rajta? Mit tehetnék? Félek, hogy belebolondulok.

2014. nov. 10. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Helló,én nagyon sajnallak, mert egy mélyerzesű lány vagy,én is ilyen vágok csak férfiban,én azt mondom olyan társat kellene keresnek magadhoz aki ugyanilyen érzékeny lelkű mint Te,hogy hol találod meg azt nem tudom,lehet talán pont itt!

34éves ffi vagyok!

2014. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így történt, de ennek voltak jelei, hogy nem szeret amit le is írtál."Azt mondta, hogy kedvel és fontos vagyok neki, én mondtam, ez szerintem nem elég egy kapcsolathoz. Azt mondta, elég kell legyen."

Valóban nehéz ilyenkor elfelejteni azt akit szerettünk, de látom találsz magadnak elfoglaltságot és ez jó.

Nyilván most úgy érzed, hogy ezek hiánypótlások mert nincs ott az aki fontos volt számodra.

Még ha nehéz is, de ne gondolj rá, ne keresd mindenben őt.

Nehéz ez, tudom.

Nyugi nem fogsz belebolondulni, ha szánsz időt más dolgokra ami nem kapcsolódik az exedhez.

2014. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Korábban volt már kapcsolatod? Vagy ő volt életedben az első, akivel kapcsolatba léptél?
2014. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt már egy kapcsolatom,másfél évig tartott, akkor is szerelmes voltam, de akkor nem éreztem azt, hogy ő lenne az igazi társam. Ott alig vártam, hogy elmúljon a szerelem, mert tudtam, hogy nem illünk össze. ( Nem volt igazi kapcsolat az, és a srác nem viszonozta az érzéseim, csak kihasznált). De ez már régen volt, 6-7 éve.
2014. nov. 10. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha azt mondanám én vagyok a kiút elhinnéd?

De van kiút, csak azt mindenkinek magának kell megtalálni.

2014. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez "vigasztal", nekem pont egy évtizede nem sikerül teljesen elfelejtenem életem első komolyabb szerelmét, ráadásul viszonzatlan is volt.
2014. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na,úgy biztos nem fogok járni, hogy 10 évig nyögjek valakit. egyszerűen túl drága hozzá az életem. Bár tudom, ha lesz valaki aki igazán szeret akkor túl leszek rajta. Addig meg bőgni ha kell és menni előre. És remélem, egy nap már nem azzal ébredek, hogy megnézzem írt-e, keresett-e, mikor leszünk megint egy pár. stb stb
2014. nov. 11. 01:11
 8/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Hasonlóan vagyok Én is az NFL fogadásokkal... minél többet elemzem annál nagyobb buktákba szaladok bele...

A problémádra az idő a megoldás... nincs más...

Minden nagy szerelem után így érez az ember... ha nem így van akkor nem is volt igazán szerelmes...

A sírásra meg a lelki fájdalmakra van egy jó megoldás...Ha érdekel majd leírom csak most megyek aludni... 25/F

2014. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!