Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami kiút ebből a szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami kiút ebből a szörnyű állapotból?

Figyelt kérdés

Romokban van az életem. Jópár éve van párom. Mikor megismertem azt gondoltam hogy nála normálisabb pasi nem is létezik. Viszont így 4 évvel később vicces hogy ezt gondoltam, ugyanis maga az ördög rá kellett jönnöm. Ocsmányul beszél velem pl: takaradjak a k**va a any.mba k**va vagyok, takony semmitérő cs*cska r**anc.. Előszeretettel a családtagjai előtt megaláz. Többször megütött már, szorítja erősen a torkom, csavarja a kezem , ököllel üti a lábam és a kezem. Ha vissza merek ütni a 10xesét adja vissza..

Ő mindig csak azt mondja hogy ez nem verés.

Hogy miért vagyok még vele?


Mikor kijártam az iskolát, megváltozott. Lassan elhitette velem azt hogy én egy semmitérő buta lány vagyok. Minden egyes nap hangoztatta. Pl ha elmentünk vásárolni nem engedte hogy segítsek pakolni a szalagra, vagy a táskába, rámszólt hogy hagyjam abba mert felidegesítem. Már inkább nem megyek vele sehova.

Van egy betegségem ( pánikbetegség ) ha elmentünk valahova általában előjött, ilyenkor kértem hogy beszéljen hozzám vagy kértem a kulcsokat hagy üljek ki a kocsiba. Azt mondta csak játszom a fejem, és nem engedett ki.

Egyedül élek. A családom széthullott egy éve.. A barátnőm másik országba ment. Más barátom nincs. Apám fizeti a lakást, ugyanis nincs munkahelyem lassan egy éve.

Ez minden napi téma a barátomnál, azt szokta mondani hogy semmit nem tudok hogy lenne már munkám. Az a helyzet, hogy én ezt el is hiszem neki.. Úgy érzem visszafele fejlődöm, nem merek emberekkel beszélni, munkát keresni. Alig bírok tükörbe nézni, annyira utálom magam.Mindenki úgy gondolja hogy ez így jó nekem hogy egész nap nem csinálok semmit, hiába próbáltam elmagyarázni a szüleimnek vagy a barátomnak hogy én szeretnék dolgozni, de egyszerűen félek.

A barátommal azért vagyok még együtt, mert nincs senkim. Ha ő hozzá nem lenne, szinte semmilyen emberi kapcsolatom nem lenne a szüleimen kívül. Szinte ő az egyetlen ember akivel kommunikálok, mégha nem is normális módon. Így nem lehet leélni egy életet, tisztában vagyok vele. Felemészt ez az egész helyzet, fél év alatt 10 kgot fogytam a sok stressz miatt.

Fura azt látni hogy más boldog a párjával, szeretik egymást, normálisan beszélnek egymással. Nem tudom elképzelni hogy velem valaki normálisan bánjon.

A kérdésem az lenne, hogy aki volt már ilyen helyzetben, vagy akár hasonlóban hogy kezdett teljesen új életet? Tudom mi lenne a helyes, de annyira mélyen érzem magam, sehol nem látom a fényt.. Nagyon nehezen vettem rá magam hogy leírjam ezeket. Köszönöm ha írtok!


2014. okt. 19. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ennek pedig mindenképpen véget kellene vetni.
2014. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
37%
Nincs senkid,de akkor az apád,aki fizeti a lakásotokat mi?
2014. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
de szánalmas vagy! rég ott hagytam volna azt a beteg állatot!
2014. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez a srác egy hatalmas bunkó állat. Pánikbeteg vagy és még adja is alá a lovat, nem elég, h az önmagában rémálom. Egy dolog, hogy azt érzed rajta kívül nem lehetne senkid, de ilyen áron nem kéne vele maradnod. Földbe tipor, kinyír lelkileg és még ver is? Gyökér. Keress fel egy rokont, és kérj segítséget tőle, ha kell költözéssel más városba.
2014. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 viktorvarga ***** válasza:
menny ki a barátnőd után külföldre(ha nem ku rva kint).a faszidnak nemsokáig fogsz kelleni,szal ha nem mész ki külföldre keres egy olyan munkát ahol sok emberrel találkozol..hogy lehetőséged legyen ismerkedni.de ezt muszály eröltetni ha akarod ha nem.
2014. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Külföldön van apám, hétvégén néha hazajön de nem alszik otthon. Nem érdeklem, maga miatt nem adja el a hàzat
2014. okt. 19. 23:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel mondjuk az Eszter Alapítványt vagy valami hasonló szervezetet, nagyon komoly a dolog, 1-2 válaszból nem hiszem, hogy meg lehetne oldani.
2014. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, nem érdemel meg, ennél a magány is sokkal jobb.Én csak enyhén vagyok pánikbeteg, de el tudom képzelni, mennyire nehéz olyannak aki durván az. Az a k.csog nem érdemel meg. 21F
2014. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2014. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Járj el társaságba, keress barátokat.

Aki lehúz attól minél előbb meg kell szabadulni!

Szerintem, ha ott hagynád, akkor sokat javulna az önbecsülésed.

2014. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!