Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mentális probléma, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mentális probléma, vagy csak egyszerűen dühös?

Figyelt kérdés
Osszejottem egy sráccal, 2 hét ismeretség után. Ami oké is.(nem erre kérek prédikációt) Csak, szakítottam vele, egy időre, ugyanis úgy éreztem túl hamar jöttünk össze. Sajnos közben egymásba is szerettunk:). Szóval, mikor tegnap szakítottam vele, levélben.. először annyit írt hogy megerti, oké semmi baj. Utána írt hogy nem is szeretett, csunyanak tart. Később írt hogy imád, és gyonyorunek. Később azt írta hogy körbe fogja mutogatni az... "olyan" képeim, mert azok is undoritoak. ma már azt mondta hogy gyönyörűek, és még ma is azokat nezi... ezelőtt is voltak hasonló kitoresei, pl lehulyeztem egy vidamparkot, mert bezar télen, és ő erre engem hulyezett le.. aztán nem győzött bocsánatot kérni, meg mondta hogy fáradt meg morcos... egy ideig arra gondoltam hogy skizofrén lehet, de a tünetek nem olyanok mint a skizofreniasoknak. erre kérném segítségeteket. Szerintetek ez mentális, vagy csak dühös? Köszönöm a válaszokat előre is.:)

2014. nov. 12. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem dühös, nem skizofrén, hanem ÉRETLEN !!

meg te is, bocs, de ne tegyétek egymást tönkre!

2014. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez olyan szép romantikus történet hogy mindjárt elolvadok :)
2014. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem egyikőtök sem normális (Egymásba szeretettek,de szakítottál, mert szerinted túl hamar jöttetek össze-teljesen logikus :D)!
2014. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!