Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem így is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem így is?

Figyelt kérdés

Válófélben vagyok de még a vagyon megosztás miatt együtt élek a férjemmel.

Ismerkednék férfiakkal de félek hogy így nem vennének komolyan vagy hogyha igen csak sexre kellenék.

Szerintetek van esélyem igy is komoly párkapcsolatra szert tennem ha ismerkedéskor őszinte vagyok az illetőhöz így is elfogadnának a pasik?


24/N nincs még gyerekem de elvált leszek ennyi idősen mert a férjem egy mama pici fia volt és sosem állt ki értem stb.



#szerelem #kapcsolat #komoly kapcsolat.élet válás után
2014. nov. 13. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok férfi, szóval nem tudom mennyi esélyed van így, de nem kéne esetleg egy kicsit várnod egy újabb komoly kapcsolat kialakításával? Legalábbis én ilyen szituációban mindenképp szeretnék egy kicsit magammal foglalkozni és lelkileg helyre jönni, mert egy válás, mégis csak egy válás.
2014. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyira nem visel meg a válás igazából ha a szerelem után mély csalódás és szomorúság van akkor már nincs miért egyedül lenni.

Meg aztán érzem hogy az élet nagyon rövid.

2014. nov. 13. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
En azt veszem ki a kerdesedbol, hogy te egy hatarozott no vagy. Lehet egy hiba volt a hazassag es nem lett jo vege, de erre rajottel es leptel. Egy szakitashoz is sok ero kell, gondolom egy vallashoz megtobb. Ha ezt a magabiztosabb arcodat mutatod a ferfiaknak, akkor ok is komolyabban vesznek igy szerintem lenne eselyed. De ezt mindenkepp akkor, ha tenyleg ugy erzed, hogy tul vagy az egesz hercehurcan :)
2014. nov. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem egy pozitív dolog az biztos, de gyerek nincs, tehát végzetes hülyeséget nem csináltál, és még idejében rájöttél a hibádra. Hibázni pedig mindenki hibázhat.
2014. nov. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!